Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Послуга шопінг супровід офлайн зі стилістом

3 000 ₴
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Послуга: «Шопінг супровід офлайн» зі стилістом

Вартість: 3 000грн

Тривалість: до -х годин

Купівля до 10 речей

 

Послуга «Шопінг супровід оффлайн» починається з аналізу гардеробу, самостійного або зі стилістом.
Для більш ефективної роботи рекомендується провести розбір зі стилістом, так у нас буде шопінг лист, речі в якому поєднуються з існуючим гардеробом.

Якщо працюємо з нуля без розбору, то роботу починаємо з заповнення анкети, за допомогою якої я розумію ваші цілі, спосіб життя і риси вашого характеру. Ця інформація мені знадобиться, щоб шопінг приніс вам максимальну користь.

Далі я складаю докладний розширений шопінг лист, але без урахування вашого гардеробу з нуля. У аркуші будуть враховані всі цілі та побажання. А так само тип фігури, зовнішності та характер. За одну послугу шопінг супроводу купуємо до 10 речей.

Попередньо я сама вирушаю на передшопінг, щоб заощадити ваш час! Я відбираю відповідні речі відповідно до цінових переваг та встановленого бюджету. У призначений день шопінгу ми приміряємо все, що я відклала для вас. Триває послуга шопінг супровід зі стилістом до 3-х годин.

Зображення з новими речами я складаю в онлайн форматі. Ви мені відправляєте фото всіх речей, я їх поміщаю у файл та відправляю вам готові образи – колажі.
Якщо ж ви хочете впровадити нові речі в існуючий гардероб, пропоную замовити послугу "Стиліст24\7" я зможу вас консультувати за кожним складеним образом у форматі "запитання-відповідь".

Заощаджуй час та гроші з послугою супроводу персонального шопера:

  • Жодної втоми та марафону! Прийшов, поміряв, купив.
  • Стиліст попередньо відбирає тільки речі, що вам підходять
  • Нові речі ідеально впишуться у ваш гардероб
  • З проблемою “нічого одягти” буде покінчено раз і назавжди

Якщо у вас залишилися питання щодо шопінгу супроводу зі стилістом — телефонуйте нам, або залишайте заявку вгорі сторінки, або звертайтеся до нашого онлайн-консультанта.

Питання - відповідь
поширені запитання
Як ми зрозуміємо, що купувати?
Я рекомендую починати з послуги розбору гардеробу. Тоді ми отримаємо максимальну кількість робочих образів. Але буває таке, що розбирати просто нема чого. Тоді я складаю список покупок, виходячи з способу життя та індивідуального стилю, який я визначаю після анкетування.
Придбання скількох речей входить у цю послугу?
В рамках послуги "Шопінг зі стилістом" входить придбання до 10 речей.
Якщо мені потрібно купити більше 10 речей?
У такому разі ми проводимо кілька шопінг супроводів, доки гардероб не наповниться, відповідно до ваших потреб. У практиці бувало, що за 3 години ми купували 30 речей, але в цьому випадку оплата буде як за 3 шопінги.
Якщо ми нічого не купимо?
Щоб мінімізувати ризики та не піти з порожніми руками, я надсилаю дуже детальну анкету. Там ви записуєте свої параметри, прикріплюєте фото. Тому відібрані мною речі максимально відповідатимуть за розміром і крою. Якщо ж деякі речі все ж таки не підійшли, я шукаю їм заміну.
Якщо мені нічого не сподобається?
Щоб уникнути такої ситуації, необхідно якомога точніше і чесно відповісти на всі питання в анкеті. Якщо вам раптом перестало подобається те, що ми обговорили до шопінгу, то, по можливості, на місці я запропоную аналоги. У будь-якому випадку послуга оплачується як повноцінна.
Як я заощаджую на шопінгу зі стилістом?
Економія починається із планування витрат. Саме тому, вирушаючи на шопінг, я складаю докладний шопінг лист із приблизними цінами, згідно з вашими уподобаннями. Таким чином, ми формуємо бюджет на ваші покупки. Працюючи у межах бюджету, дуже легко не витратити нічого зайвого.
Скільки мені потрібно грошей на шопінг?
Я не лукавитиму і говоритиму, що на шопінг можна вирушити з будь-якою сумою. З огляду на те, що ми купуємо щонайменше 10 одиниць, то сума починається від $200 і більше, залежно від цінового сегмента.
Як мені потім зрозуміти, що з чим носити?
Крім консультації під час шопінгу, я надаю послугу пост-шопінг, яка входить у вартість шопінгу супроводу. Після покупок ви мені відправляєте фото всіх нових речей, а я складаю з них образи у pdf-файлі. Так, у вас зберігається все в телефоні і завжди під рукою є нові ідеї для образу на день.
Якщо ми проводимо шопінг після розбору, як мені вписати нові речі в старий гардероб?
Якщо розбір був офлайн, тоді я виїжджаю до вас та ми збираємо нові образи з новими та старими речами. Якщо ж розбір був онлайн, тоді ви мені відправляєте фото нових речей, і я їх вношу у ваш е-гардероб.
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Instagram
Instagram