Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Шопінг додому

6 000 ₴
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Послуга: «Шопінг додому»

Вартість: 6 000 грн

Покупка до 10 речей

 

Жодних стомлюючих походів по магазинах, вся примірка у вас вдома:

  • Колосальна економія часу та сил
  • Усі речі стиліст привозить додому чи працювати
  • Примірка у спокійній розслабленій обстановці
  • Відразу комбінуємо з гардеробом
  • Виняткове задоволення від шопінгу

 

Послуга шопінг додому починається з аналізу гардеробу, самостійного або зі стилістом. Для більш ефективної роботи рекомендуємо провести розбір зі стилістом, так у вас буде шопінг-лист, речі в якому поєднуються з існуючим гардеробом.

Якщо працюємо з нуля без розбору, то роботу починаємо з заповнення анкети, за допомогою якої я розумію ваші цілі, спосіб життя і деякі риси характеру. Ця інформація мені знадобиться, щоб підібрані мною речі максимально вам підійшли.

Далі я складаю докладний розширений шопінг-лист, але без урахування вашого гардеробу з нуля. Ми погоджуємо бюджет, і я вирушаю на шопінг, самостійно підбираючи вам речі за списком (до 10 речей). Деякі речі можуть бути кілька варіацій. Підбираю взуття та аксесуари, тобто повністю. укомплектую ваш гардероб базовим набором речей.

Все, що я підібрала для вас, я наводжу на примірку у зручний час та місце (додому чи на роботу). На місці ми визначаємося з тим, що треба залишити, решту я сама заводжу назад у магазини. Всі чеки, упаковки та бирки, звичайно, залишаються у вас. Розрахунок за речі відбувається за результатом примірки! Тобто ви оплачуєте за фактом лише те, що залишили, про решту подбаю я.

Оплата послуги шопінг додому відбувається за 50% передоплатою.

Відразу ж на місці, я збираю готові образи з нових речей та речей із вашого гардеробу (якщо ми попередньо його розбирали). Якщо ж шопінг був з нуля, я можу дати короткий коментар з тієї чи іншої речі з гардеробу.

Якщо у вас залишилися питання щодо послуги шопінг додому — залишайте заявку вгорі сторінки, телефонуйте нам або звертайтесь до нашого онлайн-консультанта.

Питання - відповідь
поширені запитання
З якими брендами ви працюєте?
Попередньо ми складаємо бюджет і на цьому етапі я розумітиму в які магазини поїду. Це можуть бути як українські бренди, речі з мас маркету та бренди middle сегменту, так і речі сегменту lux.
Якщо мені нічого з обраного не сподобається?
Щоб уникнути такої ситуації, я детально опрацьовую вашу анкету, знімаю мірки та дуже ретельно підбираю варіанти речей (їх буде кілька, щоб було з чого вибрати). Але все ж таки, якщо речі не сіли на вашу фігуру, таке теж буває зі складними типами фігур, тоді я їду і міняю речі на більш підходящі. Якщо ж ви просто змінили думку з моменту заповнення анкети, то послуга оплачується повністю, а наступну партію речей на вибір я наводжу за 50% оплати (одного разу).
Якщо мені не підійшли розміри?
У такому разі я все змінюю сама і наводжу вам нові речі на примірку.
Скільки часу займає примірка?
До однієї години. Ви уявляєте собі таке, купити 10 речей із приміркою всього за одну годину! Це, до речі, вже з підготовкою образів з нових речей.
Кому я плачу за речі?
За речі за фактом ви розраховуєтесь зі мною, за чеками. Якщо ви захочете повернути якусь із куплених речей, то ніяких проблем, чек залишається у вас, речі теж.
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Instagram
Instagram