Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Як підібрати джинси за типом фігури?

Jamal Hoffman
(15.06.2022)

Як підібрати джинси за типом фігури?

 

Джинси – безумовно одна з найпопулярніших речей у гардеробі. Здавалося б, просто джинси, але навіть цей елемент гардеробу може як зіпсувати ваш зовнішній вигляд, так і правильно підкреслити переваги - все залежить від типу посадки, кольору та іншого. У цій статті зібрані поради стилістів щодо джинсів, які спростять життя та зроблять вас привабливішими.

Джинси, що ідеально сидять, обов'язково повинні знаходитися у вашому гардеробі. Їх досить складно знайти, адже те, що звужені джинси йдуть одній людині чи блогеру – це не означає, що вони стануть вашим вибором. Як зрозуміти, що твоє, а що ні?

Вибір джинсів повинен ґрунтуватися на типі фігури, причому не просто враховуючи загальний вигляд “прямокутник” або “яблуко”, подібні, а враховуючи конкретні параметри вашої фігури. Якщо дотримуватися цього і слухати поради стилістів щодо вибору джинсів, то вони перестануть бути вашим особистим головним болем. Тут зібрані найпоширеніші параметри, щоб кожен міг знайти варіант собі.

 

Вузькі стегна

Власниці вузьких стегон також зазвичай отримують ще й широкі плечі, щось подібне до всім відомого “перевернутий трикутник”. У такій ситуації необхідно створити баланс між верхом та низом, щоб загальний образ виглядав ідеально. Загалом, необхідно штучно додати обсяг у стегнах. Для цього можна скористатися вільними моделями джинсів, такими як: "слоучі", "бойфренди", "mom jeans", "труби", прості прямі джинси. Персональний стиліст радить звернути увагу на середню посадку (або навіть занижену). Світлі кольори зовні збільшують, тому можна візуально збільшити стегна за допомогою світліших кольорів нижнього одягу. Необхідно категорично уникати облягаючої моделі джинсів та високої посадки.

У випадку, якщо стегна вузькі, але при цьому вони приблизно однакові з плечами та талією (схоже на “прямокутник”), то користуємося іншою порадою стилістів: використовувати середню та високу посадку та моделі «клеш», «слоучі», «бойфренди», прямі, "труби" і навіть "скінні". Низька посадка в такому разі посилить зовнішню відсутність талії і не додасть жіночності.

Лайфхак: задні кишені джинсів також змінять вигляд, тому на них необхідно звертати увагу. Чим далі одна від одної знаходяться кишені – тим більшими виглядають стегна.

 

 

Широкі стегна

За попереднім параметром фігури можна здогадатися, що дівчатам із широкими стегнами стилісти радитимуть робити все навпаки. Нам не потрібний додатковий обсяг у стегнах, тому всі перераховані вільні джинси не підійдуть. До того ж, низька посадка, скінни та кюлоти – не наш варіант, їх моделі влаштовані так, щоб звернути увагу на стегна. Поради стилістів такі, що бажано завищена або висока посадка, яка покаже гарну талію. Найкраще використовувати темні кольори, мінімізувати кишені, малюнки або інші елементи, що виділяються. Простота – те, що потрібне. Прямі джинси, джинси кліш та інші напівпрямі моделі підійдуть і стануть основними у вашому гардеробі (найкраще, з підборами, вони візуально витягнуть образ).

 

Об'єм у талії

У цьому випадку модель не є особливо важливим атрибутом, велику роль грає посадка. Середня посадка та джинси із щільного матеріалу – топ порада стилістів. Підійдуть моделі «boyfriend» та «girlfriend», клеш та прямі.

 

Ноги візуально коротші за тулуб

Тут помічниками стануть будь-які джинси з високою посадкою, а також великим плюсом стане наявність вертикальних візерунків: стрілок, смужок чи подібного.

 

Ноги візуально довші за тулуб

Така фігура рахується еталоном краси, але все ж таки, деяким її власницям вона може не подобатись. Тому порада на цей випадок: не паритися з приводу моделі, можна брати будь-що, але із середньою чи заниженою посадкою.

Якщо ви хочете підібрати ідеальні джинси для себе, розібрати всі параметри своєї фігури та отримати актуальний гардероб швидко та якісно, то звертайтесь до нас! Команда професійних стилістів зробить ваші образи найкращими та індивідуальними.

Instagram
@lenkinma
Instagram