Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Як визначити і що носити за типом фігури

Jamal Hoffman
(29.06.2022)

Як визначити і що носити за типом фігури

Багато дівчат комплексують з приводу своєї фігури, мучать себе дієтами, що псують здоров'я, а також не залишають спроб влізти в ту саму сукню. Але варто пам'ятати, що тіло та форми кожної дівчини – унікальні і треба звернути увагу на його особливості, наголошуючи на позитивних із них. Підбирайте сукню під фігуру, а не худніть під сукню.

Саме тому в цій статті ми розберемо різні типи фігур і розповімо, який одяг вибирати представницям різних типів, щоб показати себе у найкращій формі.

 

Пісочний годинник

Цей тип фігури передбачає однаковий обсяг у грудях і стегнах, але при цьому талії, що виділяється. Цей тип фігури вважають найбільш жіночною, тому інші дівчата хочуть підігнати себе під такі параметри. Але якщо у вас саме цей тип фігури, то підбір одягу не становитиме проблем. Варто лише правильно показати форми, але не перебільшити їх.

Для цього варто використати деякі рекомендації. Контрастні кольори, різноманітні вирізи, яскраві принти та малюнки – все це дозволено. З приводу принтів: схилиться до використання вертикальних смуг, щоб зовні витягнути образ. Найкращими елементами одягу можуть стати спідниці-олівці та вузькі штани. Обтягуючий верх та пишна спідниця – чудова комбінація для вашої фігури.

Із заборон можна виділити тільки те, що не варто одягати одяг, що приховує фігуру на кшталт оверсайз або просто інший мішкуватий одяг. Довгі спідниці – не ваш вибір, як і великі принти.

 

Трикутник

Якщо ваші плечі та груди виразно менші, ніж стегна, то ваш тип фігури – трикутник. Цю фігуру варто доповнювати одягом, який візуально зменшить об'єм у стегнах, ногах, покаже вашу талію, а також збільшить груди.

Для цього варто використовувати різноманітні принти, малюнки і, загалом, елементи, що виділяють, на верху одягу. Акцентуйте увагу на верху за допомогою вирізів, шарфів, а також приберіть увагу зі стегон, вибираючи темні кольори для низу. Якщо ви хочете носити спідниці, то довжина трохи вища за коліно – ваш варіант.

Категорично заборонені для цього типу фігури елементи верхнього одягу, довжина яких доходить до стегон, пишні рукави на блузках (вони наголосять на нижній частині тіла). Також не варто вдягати міні-спідниці, які покажуть проблемну зону стегон. Штани та спідниці краще вибирати без кишень.

 

Зворотний трикутник

Для цього типу фігури характерні широкі плечі, об'ємні груди та відносно вузькі стегна. У такій ситуації варто вибирати одяг, який візуально зменшить груди та підкреслить талію, а також збільшить обсяг у стегнах. Використовуйте кишені, яскраві та об'ємні ремені для виконання цієї мети.

Таким дівчатам відмінно підійдуть штани та джинси із заниженою талією, широкі рукави та вирізи на блузках. Пишні спідниці допоможуть додати пишноти у стегнах, тому вони теж підійдуть.

Не привертати увагу до грудей допоможе відсутність будь-яких прикрас у цій зоні. Не використовуйте також бюсти з пуш-апом і верхні елементи одягу в обтяжку. Міні-спідниці також варто відкласти подалі.

 

Прямокутник

Квадрат характеризується однаковими плечима і стегнами, як у пісочному годиннику, але при цьому талія не виразна на тлі решти фігури. Тут варто максимально виділити груди і зону стегон для того, щоб на їхньому тлі талія виглядала тонкою.

Цьому типу фігури підійдуть міні-спідниці, спідниці-олівці, пишні спідниці, а також верхні елементи одягу в обтяжку. Але не варто використовувати ремені на талії, широкий одяг поряд з речами, акцент яких – на талії.

Щоб напевно розібратися у своєму гардеробі та підібрати його індивідуально, ви можете звернутися до нас. Професійні стилісти легко підкреслять вашу фігуру та виділять потрібні її частини.

Instagram
@lenkinma
Instagram