Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Послуги стиліста-іміджмейкера у Дніпропетровську

Вирушивши на черговий шопінг, купуєте 99-у річ, просто тому що вона вам сподобалася, але знову не знайшли, чого шукали. Відкриваєте шафу і розумієте, що всі речі схожих кольорів і фасонів, або навпаки, всі настільки різнопланові, що не розумієте, як і з чим їх носити. Вам, безперечно, потрібен стиліст-іміджмейкер, у Дніпрі з цим проблем немає. Чому? Тому що ми є у Дніпропетровську! Вірніше, можемо бути у Дніпрі за вашим запитом. Або зробити всю роботу онлайн, що в наш час теж дуже затребувано.

Чим він вам допоможе стиліст? Зробить із вашого гардеробу цукерку.

  1. Зробить професійний розбір гардеробу: старі речі, що вийшли з моди, неактуальні моделі, відкладені до кращих часів – це на викид;
  2. З одягу, що залишився, збере нові образи;
  3. Складає персональну карту стилю:
  4. Визначить тип фігури та ваш кольоротип;
  5. Сходить із вами на шопінг і докупить, те, чого так не дістає у вашому гардеробі – наприклад, базових речей.

Жителям міста Дніпропетровськ стиліст-іміджмейкер допоможе зробити правильний вибір. У вашому гардеробі будуть лише необхідні речі та актуальні фасони. Ви станете впевненою у собі людиною, а ваші образи однозначно оцінять оточуючі. При цьому ви заощадите свій бюджет, час та нерви. Зверніться до професійного іміджмейкера сьогодні, щоб завтра почати нове життя!

Питання - відповідь
поширені запитання
Как можно с вами встретится в Днепре?
В Днепропетровск мы выезжаем по-проектно. Лучше всего провести встречу в online и обсудить, как мы можем вам помочь. Много наших услуг можно провести онлайн. Если же наше присутствие в Днепре необходимо - можем запланировать наш приезд.
Какие услуги онлайн вы проводите?
Большинство услуг мы можем провести онлайн. Перечень услуг вы можете увидеть на нашем сайте. Либо мы можем сделать с вами видео-встречу или звонок и обсудить, чем мы можем быть вам полезны.
Если мы с вами работаем online, то как вы можете знать, какие в магазинах Днепра есть вещи?
Это знать достаточно легко, так как во всех сетевых магазинах ассортимент совпадает. Если же всё-таки мы с вами останавливаемся на конкретных вещах, которых в магазине нет, то мы бесплатно заменяем их на другие.
Instagram
@lenkinma
Instagram