Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Послуги стиліста-іміджмейкера у Харькові

Набридла фраза «Мені нічого надіти…» При цьому шафа ломиться від одягу, але вона або не модна, або «про всяк випадок, а раптом знадобиться», або нічого не з чим не поєднується. Знайома ситуація?

Жителям міста Харків наші стилісти можуть допомогти вирішити цю проблему. Ми розберемо ваш гардероб, виділимо, що можна залишити і придумаємо до нього образи.

Багато хто вважає, що вдаватися до послуг стиліста це дуже затратно. Але це зовсім не так. Іміджмейкер, вивчивши ваш гардероб, підбере найоптимальніші рішення, виходячи із вашого бюджету.

Чому варто звертатися до стиліста? Існує як мінімум 7 причин:

  • Ви заощадите час, нерви та гроші;
  • Вам підберуть одяг, який підійде під фігуру;
  • Буде створено власний стиль;
  • У вбиральні настане порядок;
  • Навколишні обов'язково помітять ваші зміни;
  • З'явиться впевненість у собі;
  • Ваша голова більше не хворітиме, що нічого надіти.

Звертайтесь до нас і ми допоможемо вам вибрати послугу, виходячи із ваших завдань. Залишайте заявку на сайті або дзвоніть нам!

Питання - відповідь
поширені запитання
Как можно с вами встретится в Харькове?
В Харьков мы выезжаем по-проектно. Лучше всего провести встречу в online и обсудить, как мы можем вам помочь. Много наших услуг можно провести онлайн. Если же наше присутствие в Харькове необходимо - можем запланировать наш приезд.
Какие услуги онлайн вы проводите?
Большинство услуг мы можем провести онлайн. Перечень услуг вы можете увидеть на нашем сайте. Либо мы можем сделать с вами видео-встречу или звонок и обсудить, чем мы можем быть вам полезны.
Если мы с вами работаем online, то как вы можете знать, какие в магазинах Харькова есть вещи?
Это знать достаточно легко, так как во всех сетевых магазинах ассортимент совпадает. Если же всё-таки мы с вами останавливаемся на конкретных вещах, которых в магазине нет, то мы бесплатно заменяем их на другие.
Instagram
@lenkinma
Instagram