Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Послуги стиліста-іміджмейкера у Миколаєві

"Нічого носити", "це все не поєднується", "все давно застаріло" - втомилися від цих фраз? Усім знайоме це почуття, коли відкриваєш шафу і не можеш зробити вибір. Тому що все не подобається, набридло, не підходить. Вам терміново потрібен стиліст у Миколаєві.

Які проблеми може вирішити професійний іміджмейкер?

  • Насамперед він проводить розбір гардеробу щодо актуальності моделі, фасону, крою, зовнішнього вигляду речі, її стану.
  • Існують такі речі, які мало з чим поєднуються, але ви все одно їх купуєте, бо просто сподобалися. А з чим їх носити ви не знаєте. Стиліст може скласти нові образи вже з наявного гардеробу.
  • Професійний стиліст-іміджмейкер відразу визначить ваш тип фігури та підбере ті фасони речей, які підкреслять переваги та приховують недоліки. На основі вашої зовнішності будуть підібрані кольори, які підкреслять те, чим обдарувала вас природа.
  • Коли ви не знаєте, що купувати в магазинах міста, стиліст прийде на допомогу. Він визначить те, що обов'язково необхідно купити, також буде відштовхуватися від суми, що вами є. Похід по бутіках більше не висмоктуватиме з вас усі сили та енергію.
  • Будьте впевнені, після шопінгу зі стилістом, ви не залишитеся непоміченими. Перед тим, як щось купити, він обов'язково врахує ваші побажання та порадить те, що дійсно потрібно, а також модно та стильно.

Якщо вам потрібні послуги стиліста-іміджмейкера у Миколаєві — звертайтесь до нас за нашими номерами телефонів, або залишайте замовлення і ми вам зателефонуємо.

Питання - відповідь
поширені запитання
Как можно с вами встретится в Николаеве?
В Николаев мы выезжаем по-проектно. Лучше всего провести встречу в online и обсудить, как мы можем вам помочь. Много наших услуг можно провести онлайн. Если же наше присутствие в Николаеве необходимо - можем запланировать наш приезд.
Какие услуги онлайн вы проводите?
Большинство услуг мы можем провести онлайн. Перечень услуг вы можете увидеть на нашем сайте. Либо мы можем сделать с вами видео-встречу или звонок и обсудить, чем мы можем быть вам полезны.
Если мы с вами работаем online, то как вы можете знать, какие в магазинах Николаева есть вещи?
Это знать достаточно легко, так как во всех сетевых магазинах ассортимент совпадает. Если же всё-таки мы с вами останавливаемся на конкретных вещах, которых в магазине нет, то мы бесплатно заменяем их на другие.
Instagram
@lenkinma
Instagram