Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Послуги стиліста-іміджмейкера у Львові

Як бути сучасним, модним, стильним? Як одягатися красиво і зі смаком, при цьому не залишати в магазинах нечуваних сум? Як підбирати речі, щоб вони поєднувалися?

Наші стилісти у Львові знають відповідь. Якщо ви ще не вдавалися до послуг професійного іміджмейкера, обов'язково зробіть це. Ви заощадите не лише ваш час, а й нерви і навіть бюджет. Скориставшись порадами нашого стиліста, ви купите дійсно якісні, і лише необхідні речі, які не просто висітимуть у шафі.

Вибір одягу в магазинах настільки широкий, що не дивно розгубитися і заплутатися в тому, що потрібно придбати. Не кожна людина самостійно вміє підбирати речі, що підходять одна одній на 100%. А ще й крім цього, поєднуватимуться з іншими речами з гардеробу.

Саме професіонал з боку зможе оцінити переваги вашої фігури та зможе підкреслити найкраще, приховавши недоліки. Спочатку іміджмейкер розбере ваш гардероб, визначить, що можна залишити і намітить, що варто докупити.

Жителям міста Львів наш стиліст допоможе визначитися та врахує ваші побажання, спосіб життя, професію, характер, визначить кольоротип, підбере образи, як базові, які ви зможете носити завжди і скрізь, так і під конкретні випадки – ділове «цибуля» або вечірка тощо.

Звертайтесь до нас і наші стилісти-іміджмейкери допоможуть вам у вирішенні ваших задач! Lpdjysnm нам або залишайте замовлення ы ми перетелефонуэмо вам.

Питання - відповідь
поширені запитання
Как можно с вами встретится во Львове?
Во Львов мы выезжаем по-проектно. Лучше всего провести встречу в online и обсудить, как мы можем вам помочь. Много наших услуг можно провести онлайн. Если же наше присутствие во Львове необходимо - можем запланировать наш приезд.
Какие услуги онлайн вы проводите?
Большинство услуг мы можем провести онлайн. Перечень услуг вы можете увидеть на нашем сайте. Либо мы можем сделать с вами видео-встречу или звонок и обсудить, чем мы можем быть вам полезны.
Если мы с вами работаем online, то как вы можете знать, какие в магазинах Львова есть вещи?
Это знать достаточно легко, так как во всех сетевых магазинах ассортимент совпадает. В том числе и во Львове. Если же всё-таки мы с вами останавливаемся на конкретных вещах, которых в магазине нет, то мы бесплатно заменяем их на другие.
Instagram
@lenkinma
Instagram