Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Базовий гардероб онлайн

4 000 ₴
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Послуга: “Базовий гардероб онлайн” або Карта Стилю.

Вартість: 4 000 грн

Покупка до 30 речей

Кому: жінки та чоловіки

 

Базовий гардероб онлайн зі стилістом не вимагає попереднього розбору гардеробу, тому що я створюю гардероб з нуля. Не важливо, жінка ви чи чоловік – лише знайомство, анкетування – і ми готові до старту.

Після детальних відповідей на опитувальник, я розробляю вам персональний базовий гардероб на один сезон протягом 5 робочих днів. До нього входить до 30 одиниць (включаючи аксесуарну групу), підібраних згідно з вашим бюджетом.

Я формую основу вашого гардеробу, на яку надалі дуже зручно "нанизуватиме" сезонні обновки! Але навіть без обновок це повноцінний функціональний гардероб, в якому можна зібрати більше 30 образів. Всі речі відповідатимуть вашому новому, або вдосконаленому старому, стилю та вашому характеру.

У результаті ви отримуєте PDF файл із клікабельними посиланнями на покупку всіх жіночих чи чоловічих речей онлайн та образи з цими речами. У ньому так само буде опис індивідуального стилю та персональні рекомендації щодо кольору та крою речей для вашої фігури та кольоротипу.

За посиланнями ви відразу зможете купити будь-яку річ із жіночої чи чоловічої капсули, або підібрати собі аналог, якщо речі вже не буде в наявності. Аналогічні за кроєм та кольором речі ви можете знайти самостійно, або звернутися за послугою до наших стилістів (пошук одного аналога 300 грн). Тому краще одразу бути готовим на шопінг і не відкладати покупку всієї капсули.

Послуга базового гардеробу зі стилістом – максимум користі як для жінок, так і для чоловіків:

  • Мінімальні витрати на покупки та максимально функціональний гардероб
  • Економія простору в шафі та голові, ідеальна для мінімалістів.
  • Повністю оновлений гардероб за короткий час
  • Детальна інструкція по вашому стилю, кольору та крою у зручному форматі
  • Основний кістяк базових речей під ваш спосіб життя

Якщо у вас залишилися питання щодо складання базового гардеробу — залишайте заявку вгорі сторінки, телефонуйте нам або звертайтесь до нашого онлайн-консультанта.

Питання - відповідь
поширені запитання
Що таке базовий гардероб?
Будь-який грамотно продуманий гардероб містить у собі кістяк (основу, базу тощо), на який нашаруються сезонні покупки. Ось ця основа і називається базовим гардеробом. Це не означає, що в ньому пара речей чорно-білого кольору і все. База може бути дуже цікавою, все залежить від вашого способу життя.
Навіщо та кому потрібен базовий гардероб?
Такий гардероб потрібен усім, хто хоче грамотно будувати свій стиль, завжди бездоганно виглядати і при цьому не витрачатися на спонтанні хаотичні покупки. Такий гардероб буде корисний людям, які дбають про розумне споживання, і знають якою ціною виробляються речі. І, звичайно, для тих, хто піклується про свої гроші.
Базовий гардероб і капсула це те саме?
Дуже часто люди плутають ці два поняття. Капсула - набір речей для однієї зі сфер життя (капсула на роботу, відпустка, прогулянки з дітьми і т.д.), а базовий гардероб - більш широке поняття, які вбирає в себе навіть кілька капсул. Капсула це принцип побудови гардеробу, а базовий гардероб це основа того самого гардеробу.
Що якщо мені не сподобається складений гардероб?
Про це мені треба сказати! Ми обговоримо, що не подобається. Можливо, просто вам незвично, таке іноді буває. Є можливість одного повного коригування, якщо я неправильно вас зрозуміла (неправильно інтерпретувала ваші відповіді в анкеті). Якщо ж загалом усе влаштовує, за винятком кількох речей, то я шукаю заміну 5 окремих позицій, решту замін за окрему оплату (300 грн за одиницю).
Який термін виконання послуги?
Терміни готовності файлу з речами базового гардеробу до 5 робочих днів. Більшу частину часу я аналізую анкету і готую інструкцію для вас про колір, крій і ваш стиль. Складання самого гардеробу відбувається в один день, щоб ви могли встигнути купити всі речі з підготовленого документа.
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Instagram
Instagram