Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Стиліст для чоловіків

Від 3 000 ₴
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Послуга: “Стиліст для чоловіків”

Вартість від 3 000 грн за одну з послуг

 

Послуга чоловічого стиліста — звільни свій час для завоювання світу!

 • Більше ніякого втомливого та безрезультатного походу магазинами
 • Зробіть враження на оточуючих навіть не намагаючись
 • Здивуйте колег та партнерів стильним діловим чином
 • Нехай стиль працює на вас
 • Забудьте про безглузді образи та безглузді кольори у вашому чоловічому гардеробі
 • Одяг виражає ваш статус та характер
 • Постійне відстеження трендів чоловічого стилю

 

Чоловічий стайлінг трохи відрізняється від жіночого, але послуги ті самі. Починаємо з розбору гардеробу, потім шопінг-лист і сам шопінг із чоловічим стилістом. Чоловіки частіше замовляють послугу шопінг додому чи офісу, оскільки це дуже економить час і позбавляє походів по магазинах.

Співпраця починається із заповнення анкети, з якої дізнаюся ваш спосіб життя, стильові уподобання та характер. Потім йде розбір гардеробу офлайн або онлайн із чоловічим стилістом. У процесі розбору я складаю максимальну кількість образів із наявних речей. По закінченню, я формую докладний шопінг аркуш речей, які потрібно докупити.

Наступний етап - шопінг офлайн, онлайн чи додому. Ми визначаємося з бюджетом і я самостійно вирушаю на передшопінг, щоб ще більше заощадити вам час. Я відбираю речі відповідно до бюджету, розміру та наших цілей. Сам шопінг для чоловіків триває не більше 2-х годин і ми купуємо до 10 речей, інакше це занадто втомлює людину іншої професії (не стилісту шопперу). Ви приїжджаєте на примірку вже відкладених речей і робите покупку.

Завершальним етапом буде стилізація нових та старих речей разом (оффлайн чи онлайн, залежить від того, як ми розбирали гардероб). Всі готові образи ми знімаємо на телефон і вони у вас зберігаються як підказка, що з чим носити.

Якщо у вас залишилися питання щодо послуги стиліст для чоловіків — телефонуйте нам, залишайте заявку вгорі сторінки, або звертайтеся до нашого онлайн-консультанта знизу праворуч. До зустрічі!

 
Підбір одягу для чоловіків
 

У світі зовнішній вигляд чоловіка має значення. Які речі мають бути в гардеробі чоловіка? Як виглядати модно та стильно? Як зробити так, щоб речі поєднувалися один з одним і які образи можна з них скласти? На ці та інші питання знає відповідь стиліст, який здійснює підбір чоловічого одягу.
Сьогодні чоловіки почали більше уваги приділяти своєму зовнішньому вигляду. Бажання одягатися в ногу з часом є, а от поняття – як це робити – є не у кожного. Крім цього, важливу роль відіграє наявність вільного часу та почуття стилю в принципі. Тому все частіше чоловіки почали звертатися до послуг іміджмейкерів.

 
Підбір стилю одягу для чоловіка
 

Вже давно так склалося, що зустрічають людей по одязі і перші висновки про людину роблять на основі її зовнішнього вигляду. Тому, якщо хочете відповідати місцю, де працюєте, або знайти престижну роботу, варто враховувати особливості стилю одягу та його актуальність. У зв'язку з чим все більше зростає попит на послуги, які надає стиліст, підбір одягу для чоловіків, для якого є професійною діяльністю.
Найчастіше стилісти надають комплекс послуг, що значно полегшує та вирішує завдання швидко та якісно. Що вони пропонують?

 

 1. Будь-яка робота стиліста починається з розбору гардеробу. Він оцінює речі, які є в наявності та робить висновок, що необхідно докупити.
 2. Наступний крок – це шопінг із клієнтом, де підбираються готові образи, засновані на його перевагах. Якщо немає часу на ходіння бутіками, що часто зустрічається у ділових людей, існує послуга для чоловіків - підбір одягу онлайн.
 3. Професійний іміджмейкер підкаже, як складати нові образи, визначить кольоротип, тип фігури та стиль, який підходитиме саме вам.
   

Базовий чоловічий гардероб
 

Що обов'язково має бути у чоловічому гардеробі? Чого можна позбутися і як не накупити зайвого? Базовий гардероб чоловіка складається з:

 • сорочок білої та кольорових
 • класичних штанів
 • піджака
 • футболок
 • джинс
 • штанів для повсякденного використання
 • пуловера
 • светри
 • туфель
 • ременя
 • сумки

Стиліст розкладе по поличках усі моменти: від того, з чого має складатися базовий чоловічий гардероб, до створення нового іміджу. З чого випливає, що звернення до професійних стилістів сьогодні послуга затребувана. Виглядати елегантно, красиво та стильно, - допомагає розбудити почуття стилю та підняти самооцінку багатьом чоловікам.

Питання - відповідь
поширені запитання
Які бренди ви пропонуєте для чоловічого стилю?
Я пропоную різні бренди, все залежить від цінових уподобань та стилістики, з якою ми визначимося.
Я дуже зайнята людина. Чи можна послугу "Стиліст для чоловіків" замовити онлайн?
Звичайно, будь-яка з послуг є онлайн. Ми формуємо електронний чоловічий гардероб, який дуже зручний у використанні та туди додаватимемо нові речі. Але для цього потрібно буде в будь-якому випадку заповнити анкету та надіслати мені фото речей одного сезону, які потрібно розібрати. Якість цих фото має бути прийнятною, оскільки надалі нам із цим працювати.
Чи є у вас парний розбір та шопінг, для мене та дружини?
Бажано працювати окремо з кожною людиною, тому що максимальна увага має бути спрямована на одну людину. Але є сімейна знижка на послуги. Якщо йдеться про загальну концепцію ваших гардеробів, створення парних образів, тоді окремі моменти можемо опрацювати разом.
Ви збираєте діловий чоловічий гардероб?
Так, я підбираю так само і діловий гардероб для чоловіків, проводжу шопінг на цю тематику та складаю образи. Адже від того, як сидить сорочка чи костюм на чоловікові, у діловому світі залежить багато.
Що, якщо мені нічого не сподобається?
За підсумками докладного анкетування, я складаю якийсь мудборд та план нашої подальшої роботи. Ви цей план затверджуєте або коректуєте. Таким чином ми мінімізуємо ризики того, що вам не сподобається якась річ уже за фактом її примірювання. Може бути таке, що той чи інший розмір чи крій не підійшли, тоді я шукаю аналоги. Якщо ж ви змінили мету шопінгу, або ваші уподобання раптом змінилися, то послуга оплачується на 100%, і ми працюємо заново.
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Instagram
Instagram