Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Консультація онлайн / офлайн

Від 1 500 ₴
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Услуга «Консультація стиліста онлайн \ офлайн»

Вартість від 1 500 грн

 

Які фасони, відтінки та стиль підходить саме вам?

  • Детальне опрацювання фігури та кольоротипу
  • Індивідуальні рекомендації щодо речей, які будуть підходити саме вам
  • Вся інформація зберігатиметься у вас у зручному форматі
  • Пророблення індивідуального стилю за вашим темпераментом, характером, способом життя та мріями!
  • Детальні інструкції щодо індивідуального стилю

 

Послуга консультації стиліста потрібна для людей, які мають самодисципліну і готові самостійно будувати свій стиль. Людям, яким потрібна лише невелика підказка та комплексний підхід до питання.

Послуга починається з анкетування та опрацювання основних цілей, аналізу типу фігури та зовнішності по фото. Далі я складаю Stylebook — розширений файл про вас, де зібрані всі рекомендації щодо силуетів та крою речей на ваш тип фігури, а також відтінки та принти для вашої зовнішності та характеру. Там будуть і приклади комплектів у новому стилі, на кожну сферу життя. Файл можна отримати як онлайн, так і офлайн під час зустрічі, де ми всі обговоримо навіть усно.

В результаті у вас буде розуміння напряму свого характерного стилю, які речі вам у принципі підходять, а від яких краще відмовитись. Файл залишається у вас як шпаргалка для подальших покупок. До цієї послуги можна замовити шопінг супровід зі стилістом.

Якщо у вас залишилися питання щодо послуги консультації стиліста — залишайте заявку вгорі сторінки, телефонуйте нам, або звертайтесь до нашого онлайн-консультанта знизу праворуч.

 

Питання - відповідь
поширені запитання
Який термін виготовлення Stylebook?
Stylebook готується 5 робочих днів з моменту заповнення анкети, тому що я детально опрацьовую всі аспекти способу життя, фігури, характеру.
Скільки сторінок у Stylebook?
До 20 сторінок чіткої конструктивної інформації, без води та зайвих фото. Тільки те, що потрібно знати для формування свого стилю.
Ви вказуєте бренди, в яких мені краще одягатися?
Звичайно, кожен бренд має свій характер. Ті бренди, характер яких збігається з вашим, я рекомендуватиму як орієнтир. Також я додаю приклади від знаменитостей, на яких можна орієнтуватися надалі.
Як виглядатимуть приклади образів?
Це колажі, складені із рекомендованих речей. На кожну сферу життя буде по три образи-формули, щоб вам було легко збиратися будь-куди.
Який формат файлу?
В електронному форматі PDF.
Скільки коригувань одягу ви зможете зробити мені?
Я роблю Stylebook за вашими ж відповідями з анкети, тому коригування мінімальні. Я враховую будь-які ваші уподобання, від нелюбові до глибоких декольте, до підборів, тому важливо приділити якісний час відповідям. Спочатку я надсилаю вам демо версію Stylebook. На цьому етапі можна робити коригування, а якщо вам все підходить, ви оплачуєте цю послугу і я надсилаю вам цілий файл
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Instagram
Instagram