Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Послуга шопінг супровід онлайн зі стилістом

3 000 ₴
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Послуга: «Шопінг супровід онлайн» зі стилістом

Вартість: 3 000грн

Купівля до 10 речей

 

Послуга шопінг супровід зі стилістом онлайн починається з розбору гардеробу (онлайн або офлайн), або заповнення анкети, якщо розбір не потрібен. За результатами анкетування я визначаю спосіб життя, характер стилю тощо. Також я складаю шопінг лист, не більше 10 речей.

Відповідно до ваших цінових переваг і шопінг листу я "вирушаю" на онлайн шопінг. Підбираю кілька варіантів потрібної нам речі у ваших розмірах і надсилаю вам на розгляд по месенджеру. Приймати рішення про купівлю тієї, чи іншої речі краще протягом дня, оскільки розміру потім може опинитися. Якщо вийшло так, що речі, що сподобалася, не виявилося в наявності на момент покупки, я шукаю один аналог. Усі наступні пошуки будуть за окрему плату (300 грн. пошук кількох варіантів однієї речі).

Після того, як усі 10 речей зі списку будуть куплені та доставлені вам, я відправляю файл із усіма варіантами поєднання цих речей. Якщо до цього у нас була зроблена робота над гардеробом, то речі вношу у ваш електронний гардероб.

Якщо ми працюємо з нуля, але вам якось треба поєднувати речі з гардеробу з новими речами, ви можете придбати у мене послугу "Стиліст 24\7" і я зможу консультувати вас у форматі "запитання-відповідь" по кожному зі складених вами образів .

Якщо у вас залишилися питання про послугу шопінг супровід онлайн зі стилістом - заповніть форму вгорі сторінки, або зверніться до нашого онлайн-консультанта. Ми із задоволенням відповімо на всі ваші запитання.

Питання - відповідь
поширені запитання
Як ми розуміємо, що купувати?
Я рекомендую починати з послуги розбору гардеробу. Тоді ми отримаємо максимальну кількість робочих образів. Але буває таке, що розбирати просто нема чого. Тоді я складаю список покупок, виходячи з способу життя та індивідуального стилю, який я визначаю після анкетування.
Якщо мені потрібно купити більше 10 речей?
У такому разі ми проводимо кілька шопінг супроводів, доки гардероб не наповниться, відповідно до ваших потреб. У практиці бувало, що за 3 години ми купували 30 речей, але в цьому випадку оплата буде як за 3 шопінги.
Якщо ми нічого не купимо?
Щоб мінімізувати ризики та не піти з порожніми руками, я надсилаю дуже детальну анкету. Там ви записуєте свої параметри, прикріплюєте фото. Тому відібрані мною речі максимально відповідатимуть за розміром і крою. Якщо ж деякі речі все ж таки не підійшли, я шукаю їм заміну.
Якщо мені нічого не сподобається?
Щоб уникнути такої ситуації, необхідно якомога точніше і чесно відповісти на всі питання в анкеті. Якщо вам раптом перестало подобається те, що ми обговорили до шопінгу, то, по можливості, на місці я запропоную аналоги. У будь-якому випадку послуга оплачується як повноцінна.
Як я заощаджую на шопінгу зі стилістом?
Економія починається із планування витрат. Саме тому, вирушаючи на шопінг, я складаю докладний шопінг лист із приблизними цінами, згідно з вашими уподобаннями. Таким чином, ми формуємо бюджет на ваші покупки. Працюючи у межах бюджету, дуже легко не витратити нічого зайвого. Особливо якщо це шопінг онлайн і нічого випадкового в примірювальну не потрапить. До того ж, я постійно моніторію всі акції та знижки. В онлайн шопінг відстеження знижок набагато зручніше, ніж в офлайні.
Скільки мені потрібно грошей на шопінг?
Я не лукавитиму і говоритиму, що на шопінг можна вирушити з будь-якою сумою. З огляду на те, що ми купуємо щонайменше 10 одиниць, то сума починається від $200 і більше, залежно від цінового сегмента.
Як мені потім зрозуміти, що з чим носити?
Крім консультації під час шопінгу, я надаю послугу пост-шопінг, яка входить у вартість шопінгу супроводу. Після покупок ви мені відправляєте фото всіх нових речей, а я складаю з них образи у pdf-файлі. Так, у вас зберігається все в телефоні і завжди під рукою є нові ідеї для образу на день.
Якщо ми проводимо шопінг після розбору, як мені вписати нові речі в старий гардероб?
Якщо розбір був офлайн, тоді я виїжджаю до вас та ми збираємо нові образи з новими та старими речами. Якщо ж розбір був онлайн, тоді ви мені відправляєте фото нових речей, і я їх вношу у ваш е-гардероб.
Як бути з поверненнями та обмінами? Я боюсь, що мені не повернуть гроші.
Я працюю тільки з перевіреними брендами та онлайн платформами, жодних сумнівних продавців. Після гіркого досвіду з одним несумлінним брендом, я раз і назавжди вирішила, що перестраховуватимуся мільйон разів, щоб убезпечити моїх клієнтів.
Речі мені замовляє стиліст чи я сам(-ла) замовляю?
Я в будь-якому випадку супроводжую покупку, якщо ми купуємо через баєра або якщо це наш український бренд. Якщо це просто онлайн платформа або всіма відомий онлайн магазин, де покупку можна зробити в два кліки, тоді ви купуєте річ самостійно, я лише рекомендую розмір.
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Instagram
Instagram