Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00
  • UA
  • |

Електронний гардероб від стиліста

1500 ₴
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Послуга: “Електронний гардероб”

Вартість: 1 500 грн.

Додавання до 30 речей

 

Всі речі в одному електронному файлі

  • Кожна річ у шафі працюватиме на вас
  • Нові речі не дублюватимуть старі
  • Менше витрат на шопінг, особливо під час розпродажів
  • Максимальна кількість образів в одному файлі
  • Чітке розуміння чого не вистачає в гардеробі
  • Викорінюємо ситуацію "повна шафа, а одягти нічого"

 

Послуга починається з анкетування та знайомства. Далі, коли я вивчу ваш спосіб життя, фігуру та характер, ви надсилаєте фото речей, які ви хочете носити з одного сезону (до 30 речей за одну послугу + аксесуари та взуття). Фото повинні бути зроблені за нормального освітлення — одне фото речі на собі та друге на вішалці.

Все це потрібно для того, щоб е-гардероб вийшов не лише якісним, а й естетичним, адже вам працювати з ним далі.

Після того, як всі речі будуть додані до файлу, я складаю з них образи колажі під різні сфери життя (робота, прогулянка, свято тощо). Це потрібно для того, щоб ви швидко орієнтувалися, що вам одягнути в певний день і навіть під певний настрій.

Якщо ми попередньо не розбирали гардероб, ви самостійно вирішуєте, що б ви хотіли залишити. Я лише можу підказати з тієї чи іншої речі.

Якщо у вас залишилися питання щодо послуги електронного гардеробу — залишайте заявку вгорі сторінки, телефонуйте нам або звертайтесь до нашого онлайн-консультанта.

Питання - відповідь
поширені запитання
Як мені зрозуміти, які саме речі відправляти?
Якщо ваш гардероб не розібраний, і ви не розумієте, що з речей носити. а що краще віддати, то вам потрібна послуга розбір гардеробу.
Навіщо потрібен електронний гардероб?
Часто ми навіть не знаємо, або не пам'ятаємо, які речі знаходяться в нашій шафі. Саме через це і з'являється проблема "повна шафа, а одягти нічого". Електронний гардероб упорядкує ваші речі за категоріями і ви завжди бачитимете, що у вас є, а що потрібно докупити. Так, ви ніколи не продублюєте речі, які вам подобаються. Адже несвідомо їх постійно хочеться купувати. А складені образи під різні події дозволять швидше збиратися. Звільнені 10-20 хвилин краще присвятити чомусь важливішому. Наприклад, довше поспати вранці перед роботою :)
Для кого е-гардероб?
Якщо ви не замовляли послугу "розбір гардеробу", це означає, що ви його самостійно розібрали. Тоді ви залишили лише ті речі, які плануєте носити, і вам їх потрібно просто впорядкувати, оцифрувати та зібрати потрібні образи з цими речами. Е-гардероб підійде всім, хто хоче порядок у шафі, більше часу на себе, не витрачати зайвого на шопінг, полегшити собі завдання зборів будь-куди.
Чи входить е-гардероб у вартість розбору гардеробу?
Онлайн розбір включає послугу е-гардероб, для оффлайн розбору ця послуга купується окремо.
Як мені потім додавати нові речі?
Якщо ви замовляєте послугу шопінг супровід, то я всі речі додаю до файлу та збираю нові образи зі старими та новими речами.
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Instagram
Instagram