Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Послуги стиліста-іміджмейкера в Одесі

Досі думаєте, що стиліст працює лише з зірками та простим людям дуже дорого обійдуться його послуги? Задаєтеся питанням, навіщо він взагалі потрібний? "Що я не можу сам собі одяг купити", - думаєте ви?

Дехто навіть не здогадується, як професійний іміджмейкер може полегшити їм життя. Що вони навпаки перестануть витрачати купу грошей на речі, які навіть не носитимуть, бо не знатимуть, з чим їх надягати.

Ви знаєте, що у вас є свій стиліст в Одесі? Це ми :) Чим ми можемо бути корисними?

  • розберемо ваш гардероб: видалимо непотрібне, залишимо потрібне
  • дамо старим речам шанс: складемо актуальні образи
  • розповімо, що сьогодні у моді і як це носити
  • визначимо тип фігури та підкажемо, які речі вам підійдуть найбільше
  • розповімо, що вам личить: які кольори і відтінки вам підходять
  • складемо план покупок, виходячи з ваших уподобань та бюджету

Жителям міста Одеса стиліст допоможе скласти гармонійні образи із мінімуму речей. Після чого ви виглядатимете завжди стильно і модно, хоч на роботі, хоч на прогулянці, хоч на святковій вечірці. Скориставшись послугами грамотного професіонала, ви не будете більше витрачати свій дорогоцінний час на незліченні походи по магазинах у пошуку чогось новенького, а ваша шафа скаже вам за це «дякую»!

Питання - відповідь
поширені запитання
Как можно с вами встретится в Одессе?
В Одессу мы выезжаем по-проектно. Лучше всего провести встречу в online и обсудить, как мы можем вам помочь. Много наших услуг можно провести онлайн. Если же наше присутствие в Одессе необходимо - можем запланировать наш приезд.
Какие услуги онлайн вы проводите?
Большинство услуг мы можем провести онлайн. Перечень услуг вы можете увидеть на нашем сайте. Либо мы можем сделать с вами видео-встречу или звонок и обсудить, чем мы можем быть вам полезны.
Если мы с вами работаем online, то как вы можете знать, какие в магазинах Одессы есть вещи?
Это знать достаточно легко, так как во всех сетевых магазинах ассортимент совпадает. Если же всё-таки мы с вами останавливаемся на конкретных вещах, которых в магазине нет, то мы бесплатно заменяем их на другие.
Instagram
@lenkinma
Instagram