Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Послуга стиліст 24/7

2 000 ₴
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Послуга: “Стиліст 24/7”

Вартість передплати на місяц: 2 000 грн

 

Послуга стиліст 24*7 — це поетапне навчання стилю та нагляду на ваших прикладах:

  • Швидка відповідь на будь-яке запитання щодо стилю
  • Не мучай чоловіка/маму/подругу з питаннями "а мені це йде"
  • Професійна підтримка у месенджері
  • Що з чим, який колір вибрати, чи купити цю кофтинку – вирішуємо за 5 хвилин!

 

 

Послуга "Стиліст 24/7" це підписка на місяць, яка дозволить більше розібратися у власному стилі, зрозуміти що йде, а що не йде, ставлячи питання стилісту у месенджерах.

Листування питання-відповідь буде корисним, коли ви не впевнені у створеному образі, у кольорі, у покупці тієї чи іншої речі і т.д. Якщо ви хочете самі розібратися в нюансах своєї фігури, кольоротипу, питаннях актуальності речей і трендах - тоді вам підійде ця послуга на всі 100%. За підсумками у вас сформується бачення свого власного, індивідуального стилю, нагляд і уявлення про відповідні вам речі.

Якщо у вас залишилися питання про послугу Стиліст 24*7 — залишайте заявку вгорі сторінки, телефонуйте нам, або звертайтесь до нашого онлайн-консультанта.

Питання - відповідь
поширені запитання
Скільки на день я можу ставити запитання стилісту?
Необмежену кількість, скільки дозволить інтерес та допитливість.
Чи можу я звернутися за допомогою в пошуку речі?
Я можу лише дати деякі рекомендації, де можна знайти цю річ, запропонувати кілька брендів. Пошук речі та розміру ви виконуєте самостійно. Можна докупити послугу "шопінг супровід" або додатково сплатити пошук однієї речі - 400 грн.
Які питання я можу ставити?
Будь-які питання, що стосуються вас та стилю. Думаю історію моди чи новини зі світу моди вам слухати не цікаво. Приклади запитань: ця спідниця добре виглядає з цією кофтою? Мені личить цей колір? Мені йдуть ці джинси? Купувати на розпродажі ці туфлі? Який фасон жакета мені підійде? Такий крій сукні на часі? Для фотосесії ця сукня підійде? І інші питання в цьому ж дусі.
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Instagram
Instagram