Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Образ на івент / фотосесію

Від 1 000 ₴
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Послуга “Образ на івент / фотосесію” від стиліста для жінок та чоловіків

Вартість: від 1 000 грн

 

Будьте неперевершеними в цей день:

  • Ніяких набігів на магазини в пошуках тієї самої сукні чи костюма
  • Макіяж, зачіска, аксесуари - все це єдиний образ, а часто дівчата забувають про ці "дрібниці"
  • Більше не треба купувати сукню на один вихід, можна зібрати образ із того, що є
  • Немає фантазії на цибулю для фотосесії? Продумаю все до дрібниць
  • За 1 годину з фотографом ти встигнеш змінити 3-4 образи!

 

Послуга образ на фотосесію чи івент починається з визначення цілей, бажань та речей. Потрібно розуміти, ми працюємо з гардеробом або шукаємо щось нове. Потім я обов'язково складаю мудборд як для фотосесі, так і для івента.

Якщо образ збираємо з вашого гардеробу, тоді я онлайн чи офлайн переглядаю варіанти та збираю образ із них. Якщо це нові речі, після того, як ми визначимося з бюджетом, я вирушаю на їх пошуки.

У випадку з івентом, ви приходите на примірку кількох варіантів готових образів, і ми визначаємося остаточно. У випадку зі зйомкою я приношу речі із запасом, згідно з мудбордом вже безпосередньо до студії. Потім сама особисто відвожу їх у магазин. Я співпрацюю з багатьма українськими брендами, які можуть надавати одяг на зйомку. Умови різні, залежить від самих речей.

Як результат - ви отримуєте не банальний, а продуманий образ на значущу вам подію від стиліста-іміджмейкера.

Якщо у вас залишилися питання про послугу образ на івент / фотосесію — залишайте заявку вгорі сторінки, телефонуйте нам, або звертайтесь до нашого онлайн-консультанта.

Питання - відповідь
поширені запитання
Образ на захід підбирається?
Так, я дивлюся, що ми можемо взяти з вашого гардеробу, а що треба докупити. Якщо є побажання купити все нове – взуття, аксесуари, одяг, то вартість буде вищою, все обговорюємо індивідуально.
Скільки часу йде на збори на один івент?
Краще готуватися заздалегідь, особливо якщо ця важлива подія, як мінімум, за тиждень. Є, звичайно, і послуга в терміновому порядку, залежно від мого графіка.
Одяг для зйомки я окремо оплачую?
Все залежить від самої зйомки. Якщо це розкішна вечірня сукня, то, звичайно, оренда оплачується. Якщо ж це якийсь творчий образ, який ми з вами продумаємо, я дивитимуся з того, що є в мене та моїх партнерів брендів. У цьому випадку ви оплачуєте лише мої послуги. Зйомки в білизні, купальниках та інших інтимніших речах, ми організовуємо з вашого гардеробу, або докуповуємо зі зрозумілих причин.
Якщо зіпсую одяг на зйомках?
У разі забруднення ви оплачуєте хімчистку речі, якщо ж річ не підлягає відновленню, тоді ви вносите за неї повну суму.
Якщо мені нічого не сподобається із запропонованого?
Щоб запобігти цьому ми детально опрацьовуємо цілі та стилізацію зйомки чи івента, я складаю мудборд, де показую образи та в цілому настрій. Якщо за підсумками вам все одно нічого з узгодженого не подобається, послуга в такому випадку оплачується повністю.
Що таке Мудборд?
Це презентація ваших ідей та образів в електронному вигляді (PDF або презентація).
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Instagram
Instagram