Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Розбір гардеробу зі стилистом онлайн

3 000 ₴
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Послуга: «Розбір гардеробу зі стилистом онлайн».

Вартість: 3 000 грн.

 

 

Послуга "Розбір гардеробу онлайн" здійснюється у будь-якому зручному месенджері. Але нам обов'язково потрібен буде хоча б один дзвінок. Ми складемо максимальну кількість образів із речами з вашої шафи в онлайн режимі.

 

Який результат послуги розбору гардеробу онлайн зі стилістом?

  • Понад 20 стильних образів із існуючих речей.
  • Більше не мучаєтеся «що одягнути» і «що з чим поєднується». За готовими фото одягаєтеся за лічені хвилини та виходите.
  • Отримуйте компліменти вже наступного дня після розбору.
  • Розуміння характеру свого стилю, які речі пасують саме вам.
  • Чіткий план покупок та жодних зайвих витрат.

До початку розбору гардеробу зі стилістом ви заповнюєте анкету, за допомогою якої я розумію ваші цілі, спосіб життя та ваші риси характеру. Ця інформація мені знадобиться, щоб розбір приніс вам максимальну користь.

Далі ви мені надсилаєте фото речей на собі з одного сезону через онлайн месенджери. Я даю розгорнутий коментар щодо кожної речі. Якщо в гардеробі одного сезону понад 30 речей, то оплата буде як за дві послуги.

З решти речей я формую електронний гардероб (така послуга є окремо, але якщо ви замовили розбір онлайн, то вона входить у вартість). Поділяю речі за категоріями та складаю з них актуальні образи, в яких ви вже завтра можете збирати компліменти.

Після того, як послуга розбору гардероба в онлайні закінчена, я складаю докладний розширений шопінг лист, яким ви самостійно, або замовивши послугу супроводу, можете вирушати за новими речами.

Якщо у вас залишилися питання про послугу розбір гардеробу зі стилістом онлайн — телефонуйте нам, залишайте заявку вгорі праворуч або пішіть в онлайн консультацію праворуч внизу. До зустрічі!

   

 

Питання - відповідь
поширені запитання
Скільки часу триває онлайн розбір гардеробу?
Залежить від розмірів гардеробу та його якості. Якщо за підсумками всіх фото ми більшу половину віддамо подрузі, то формування е-гардероба та образів займе не більше дня. У середньому терміни до 5 робочих днів.
А ви не викинете всі мої речі і мені не буде чого носити?
Цей момент ми обговорюємо на старті. Якщо ви відразу не готові до шопінгу, то я максимально зберігатиму ваші речі і намагатимусь вичавити з них все, що можна. Принагідно даватиму рекомендації, чого надалі все ж таки треба позбутися, вже після шопінгу. Голими вас ніхто не залишить.
Якщо мені нема чого розбирати?
Можна звичайно відразу почати з послуги "шопінг супровід" або з "онлайн капсули", але ви зараз щось носите. Якщо речей зовсім мало, то ви надсилаєте мені фото того хоча б того, що є. Потім вирушаємо на шопінг. У такому разі оплата буде лише за послугу "шопінг".
Чи можна подарувати вашу послугу офлайн розбору гардеробу зі стилістом?
Так, у нас є подарункові сертифікати на наші послуги. Головне переконатися, що людина готова до хоч і невеликих, але змін. Краще починати з розбору гардеробу.
Чи обов'язково заповнювати анкету?
Так, заповнення анкети дасть мені зрозуміти сферу роботи. Це допоможе мені вивчити ваш спосіб життя, очікування та цілі від розбору та загалом від роботи зі стилістом. Це значно заощадить нам час при наданні будь-якої послуги, а також дасть максимально якісний ефект. До того ж питання в анкеті дуже цікаві, вам сподобається :)
Ми розбиратимемо всі речі, які у мене є?
Не зовсім. Гардероб розбирається по-сезонно, щоб все зробити максимально вам зрозуміло і якісно. Якщо гардероб невеликий, то умовно ділимо його на осінь\зима та весна\літо. Весна – це вже зовсім теплий період без верхнього одягу, а осінь – вже прохолодний із верхнім одягом. Якщо ж гардероб великий, тоді краще ділити на 4 сезони, щоб не зомліти від розбору :)
Мені потрібно підготувати речі перед вашим приїздом?
Щоб не втрачати дорогоцінного часу, краще заздалегідь дістати з шафи і розкласти по категоріях (сукні, топи, низи і т.д.). Виставити все взуття та сумки, розкласти прикраси та інші аксесуари (окуляри, капелюхи, хустки, краватки).
Якщо я планую худнути чи одужувати, ми все одно позбавлятимемося від речей?
Залежить від обставин. Якщо це вагітність - речі відкладемо на потім, якщо ж це тільки плани - тоді позбавляємось.
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Instagram
Instagram