Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Корпоративний стиль

Договірна ₴
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Послуга “Корпоративний стиль” від стиліста-іміджмейкера

Вартість договірна

 

Єдиний корпоративний стиль усіх співробітників, що підтримує імідж компанії в цілому

  • Розробка дрес коду для всіх співробітників компанії в єдиній кольоровій гамі
  • Більше ніяких безглуздих чи строкатих нарядів
  • Робота в оточенні стильних колег
  • Базова стилістична грамотність працівників
  • Зробіть враження на клієнтів та партнерів вашим стильним колективом

 

Послуга корпоративного стилю починається з зустрічі та детального опрацювання цілей та завдань. Це може бути стилізація корпоративної фотосесії, коли всі гармонійно поєднуються один з одним. Лекція для співробітників про бізнес стиль та сучасний діловий дрес-код. Або ж послуга підбору “уніформи” та формування спектру корпоративних відтінків, у які мають одягатися співробітники. Будь-яка з цих послуг доступна до замовлення та ретельно опрацьовується з власником бізнесу, власником компанії, директором або з відповідальною особою (часто це HR або директор відділу маркетингу).

Стилізація корпоративної зйомки полягає в тому, щоб підібрати правильне вбрання для кожного працівника. Це потрібно для того, щоб загальне фото вийшло цілісним та якісним, але при цьому всі не повинні бути одягнені однаково, як на шкільному фото. Я починаю із загального настрою фотосесії (це розслаблена зйомка для альбому компанії, або ж сувора ділова фотосесія для фото в ЗМІ або на сайт). Після цього вимальовується загальна колірна гама і я прописую рекомендації (різні варіанти), що можна надіти на зйомку. Якщо так виявилося, що ваші співробітники не мають того чи іншого одягу для зйомки - я підбираю і привожу його на місце фотосесії за додаткову оплату. Як результат ви отримуєте гарну, гармонійну картинку.

Проведення лекцій для співробітників з побудови правильного, сучасного ділового гардеробу починається знов-таки з опитування та проговорювання цілей. У вашій компанії не прийнятий діловий дрес-код, але ви хочете, щоб колеги виглядали стильно - це одне. Якщо ж у вас найсуворіший дрес-код, і його потрібно просто трохи "осучаснити", додати нових ділових елементів - це зовсім інша мета. Після такого опрацювання я приступаю до підготовки, яка займає 5 робочих днів. Потім я проводжу майстер клас тривалістю 2:00 + питання від слухачів. На майстер-клас я приношу приклади речей у заданій стилістиці, щоб наочно продемонструвати, як правильно повинен сидіти жакет або штани і, звичайно, оформляю презентацію. Тільки практика закріплює знання, тому після закінчення майстер класу, я даю домашнє завдання, яке ваші співробітники виконують самостійно до наступного майстер-класу, якщо такий передбачений. Якщо ж у нас заплановано лише один урок, домашнє завдання перевіряю дистанційно. За підсумком я обов'язково звітую як пройшов майстер-клас і даю свої рекомендації.

Стилізація “уніформи” компанії відбувається у кілька етапів. Після зустрічі та опрацювання цілей, я готую презентацію з лукбуком (наочним прикладом дрес-коду в електронному вигляді), з палітрою відтінків, які можуть бути в одязі та варіантами крою різних виробів, для ваших співробітників. Після демонстрації, я приймаю всі коментарі, побажання та зауваження. Я надаю одне повне коригування (перегляд) даних рішень, і три дрібні – це входитиме у вартість послуги.

Крім цих трьох основних послуг за корпоративним стилем, я надаю послуги колективного шопінгу, розробки робочої онлайн капсули для співробітників зі знижки та корпоративну підписку на послугу “Стиліст 24\7”, де ваші співробітники зможуть мені регулярно ставити питання, що хвилюють їх по темі стилю. самим поступово навчатися та прикрашати ваш офіс своїм зовнішнім виглядом.

Якщо у вас залишилися питання щодо послуги складання корпоративного стилю — залишайте заявку вгорі сторінки, телефонуйте нам або звертайтесь до нашого онлайн-консультанта.

Питання - відповідь
поширені запитання
Скільки співробітників має бути в компанії для опрацювання їхнього стилю?
Я працюю з будь-якою кількістю, але чим більше варіантів одягу для різних відділів чи ролей, тим більше часу знадобиться на опрацювання всіх образів.
Як відбувається оплата і чи можна сплатити за безготівковим розрахунком?
Так, я працюю офіційно як ФОП. Оплата відбувається 30/70. 30% передоплати за підсумками першої зустрічі, решта – по завершенню надання послуги.
Усім співробітникам потрібно буде купувати новий одяг?
Загальний корпоративний стиль має на увазі певні відтінки та крій одягу. Можливо деяким співробітникам потрібно буде докупити деякі речі, але швидше за все це піде їм на користь і позбавить болю "не чого одягти" і тривалих ранкових зборів на роботу. Якщо ми помітимо сильний опір персоналу, будемо приходити до загального консенсусу.
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Instagram
Instagram