Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Де знайти і як вибрати хорошого стиліста?

Shelly Chaney
(27.07.2022)

Де знайти і як вибрати хорошого стиліста?


Багато жінок у певний момент замислюються про зміну іміджу. І тут у голові відразу виникає питання – де знайти гарного стиліста? Способів знайти потрібний варіант існує кілька. Головне – мати бажання змінити своє життя, стиль, звички та готовність до нового образу. А ми вам підкажемо, які дії приведуть до успіху.

У професіонала своєї справи у будь-якому випадку буде, що показати клієнту. Приклади робіт відіграють важливу роль, оскільки демонструють почуття стилю та навички у підборі гардеробу.

  1. Спочатку необхідно визначитися, з чого почати пошук стиліста. Хтось шукає на просторах інтернету, у вік інформаційних технологій - це один з найпростіших і доступних варіантів. Інші запитують у знайомих та близьких друзів, орієнтуючись на їхню думку. У третіх випадках – добре працює сарафанне радіо. У хорошого стиліста відгуки завжди мають бути показані на сторінках. Який спосіб пошуку вибрати, вирішуйте самі.
  2. При виборі стиліста добре вивчіть його сайт або сторінку в соціальних мережах, яку він веде за своєю діяльністю. Зараз у кожного професійного стиліста є або щось одне, або обидва варіанти. Тут важливо знати, на що потрібно обов'язково звернути увагу, а потім уже робити висновки.
  3. На вибір стилістів впливають такі критерії: освіта, курси підвищення кваліфікації, досвід, портфоліо, відгуки клієнтів. У професіонала своєї справи у будь-якому випадку буде, що показати клієнту. Приклади робіт стиліста відіграють важливу роль, оскільки демонструють почуття стилю та навички у підборі гардеробу.
  4. Важливо підібрати саме свого стиліста. Вам має бути комфортно з ним перебувати. Якщо вам щось не подобається в людині і при спілкуванні з нею не виникне довіри, то, щоб вам не запропонували, яку б пораду не дали, налаштуватися на позитивний лад буде важко.  
  5. При спілкуванні зі стилістом визначте собі, чи подобається вам його стиль? Чи вважаєте ви його модним, цікавим, грамотним професіоналом? Як він поводиться із клієнтами, що може запропонувати?
  6. Та й останній важливий пункт – це ціна на послуги. Зрозуміло, що хороший стиліст – дешево не коштуватиме. А у новачка, який може коштувати дешевше, недостатньо досвіду.

У кожному варіанті є свої плюси та мінуси. Якщо хочете працювати з досвідченим і вам не важлива ціна, то вибір очевидний. Якщо ж ваш бюджет обмежений, можна спробувати звернутися і до новачка, вони зазвичай дорожать кожним клієнтом і дуже тремтливо ​​підходять до роботи.

Вивчивши всі пункти та відповівши для себе на запитання, ви зрозумієте, чи вам подобається цей стиліст. Чи зможете розслабитися та повністю довіритися йому як професіоналу.

Сподіваємося, що ми змогли допомогти вам відповісти на питання, де знайти стиліста і на що орієнтуватися під час його вибору. Нагадаємо, що у нас ви можете замовити консультацію стиліста онлайн або офлайн, замовити послугу розбір гардеробу та багато інших послуг стиліста-іміджмейкера.

Instagram
@lenkinma
Instagram