Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Базовий гардероб чоловіка 2022

(23.06.2022)

Базовий гардероб чоловіка 2022

Останнім часом чоловіки все частіше і частіше замислюються про свій зовнішній вигляд і безпосередній його вплив на думку оточуючих. І добитися враження впевненої людини досить легко – лише скласти правильний базовий гардероб чоловіка, що не є складним. Досить конкретних речей, про які ми розповімо у цій статті.

Сенс базового гардеробу полягає в тому, що він повинен бути конструктором, всі речі – універсальними та пасували одна до одної. Чим більше образів може вийти з набору речей, тим краще краще.

Першою такою річчю у гардеробі має бути пальто. Будь-який образ, доповнений пальто, відразу стає більш елегантним, привабливим і створює smart casual look. Але не будь-яке пальто підійде для цих цілей, існують правила: підходити по фігурі, бути довшим за піджак і обов'язково бути якісним і зручним. Пальто застосовується для багатьох цілей, починаючи з прогулянки парком і закінчуючи походом на роботу, це і робить його максимально універсальним.

Будь-який чоловік повинен розуміти, що стильний образ не завжди модний, наприклад, класичне пальто не особливо модне, але неймовірно стильне.

Хоч один костюм має місце бути в чоловічому гардеробі. Відразу розумійте, що чорний костюм – строгий і для повсякденного носіння навряд чи підійде, тому зараз йдеться про іншу кольорову  гамму. Костюм може бути більш суворим, робочим або навпаки, прогулянковим, але це не змінить того, він дозволяє носити з собою як сорочку, так і светр або поло. Але, звичайно ж, не все так просто, дотримуйтесь сезонності (зимові тканини та літні легкі тканини), а також естетичність, якісність речі.

Доповніть костюм ременем, взуттям і сумкою, вони за кольором можуть відрізнятися від кольорової  гами костюма, але нехай поєднуються між собою.

Сорочок чим більше, тим краще. Білі сорочки або сорочки з запонками для офіційних заходів - обов'язковий атрибут, додамо туди пару сорочок світлих кольорів, пару темних, ще пару в клітинку, тоді сорочок вистачить для повсякденного життя.

Піджак також заслуговує на місце в базовому гардеробі чоловіка, тут робимо акцент на тканинах. Колір підбирається до смаку, але найчастіше підбираються однотонні, сорочки в клітинку або будь-який інший класичний малюнок. Часто чоловіки сприймають піджаки, як річ виключно офіційну, але правильний піджак підійде і для повсякденних турбот.

Щодо штанів, то головне мати в наявності основні типи, такі як: класичні штани, що підходять під все, джинси класичної посадки і якийсь цікавіший варіант. Маючи ці три, ви зберете собі базовий гардероб. Можна мати також інші різновиди штанів, але це вже залежить від існуючого бажання і місця в шафі.

Парочку светрів або подібних елементів верхнього одягу – обов'язкова частина чоловічого гардеробу, адже чудово підходять під будь-який “низ”.

Наявність всіх цих елементів дозволить вам вільно створювати образи та одягатися на практично всі випадки життя. А головне, вони всі поєднуватимуться між собою. Якщо ви хочете створити базовий гардероб, але не знаєте як, зверніться до нашої команди професійних стилістів. Ми допоможемо вам та врахуємо всі побажання для створення унікального стилю.

Instagram
@lenkinma
Instagram