Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Базовий спортивний гардероб

(27.06.2022)

Базовий спортивний гардероб

Ще кілька років тому ті, хто ходив у спортивних штанях та підборах – вважалися людьми без смаку. Зараз це найпопулярніший стиль одягу. Спортивний шик для жінок – позначає поєднання класичного та базового спортивного одягу. Це стиль енергійних людей, які надають перевагу комфорту та функціональності в одязі. Ми підібрали для вас топ 5 образів, в яких Ви будете неперевершені!

 

Легінси та туфлі

Таке поєднання може здатися божевільним, але виглядає ефектно. Легінси – це базова річ для спортивного гардеробу, яка буде зважати на безліч речей: оверсайз футболки, сорочки, светри та багато іншого. Але якщо хочете яскравий образ – легінси зі штрипками та туфлі на шпильці будуть найкращим вибором.

 

Експериментуй із новими поєднаннями

Весь спортшик – це вираження свободи. А образ, який це доведе: джемпер, кросівки та вільні штани з лампасами. Також, можете віддати перевагу шпилькам.

 

Багатошаровість

Пропонуємо комбінувати худі з об'ємним капюшоном та з класичним пальто. Кольори можна вибирати і пастельні, і насичені. Цей аутфіт може доповнити невеликою сумкою на довгому ремінці.

 

Спортивний топ

Такий топ є практично в кожної жінки. А якщо додати до нього плісировані кюлоти, кеди чи туфлі на підборах, і вуаля – аутфіт на роботу, може, навіть на пляж готовий! Ну і звичайно пам'ятаємо про аксесуари!

 

Бомбер – куртка на всі випадки життя.

Ви можете комбінувати бомбер практично з усіма речами гардеробу. Тому, ця куртка обов'язково має бути у вашому гардеробі!

 

А щоб створити ідеальний гардероб, речі у якому підкреслять усі Ваші переваги – зверніться до нашої професійної команди стилістів. Ми допоможемо Вам створити свій індивідуальний стиль швидко та якісно.

Instagram
@lenkinma
Instagram