Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Капсульний гардероб для чоловіків

(05.07.2022)

Капсульний гардероб для чоловіків

Мода змінюється щороку, але залишаються речі, які ніколи не втратять своєї актуальності. Зовнішній вигляд говорить багато про що, адже коли ми проходимо повз безліч людей на вулицях, магазинах і метро – ми нічого не говоримо. Але, незважаючи на те, що вербального спілкування немає, люди можуть дещо зрозуміти виходячи з образу людини.

Ніколи не варто применшувати важливість одягу – якщо правильно зібрати свій образ, то він працюватиме на вас! У цій статті ми розповімо, як створити ідеальну капсулу.

 

Кожна чоловіча база складається з різних капсул: вийти у світ, для роботи, для повсякденного життя, для спорту і т.д. Також, вони підбираються під певні події: наприклад, для відпустки. Є й сезонні: зима, осінь, літо, весна.

Всі капсули включають багато різних образів, хоча і кількість речей не велика. Зазвичай це близько 15 речей:

- 5 верхів ( светри, піджаки, сорочки, кардигани та футболки);

- 4 низи (шорти, джинси та штани);

- верхній одяг (куртка або пальто), сумки та 2 пари взуття;

Усі ці речі допоможуть вам сформувати понад 20 образів. Ми показали вам щонайменше варіантів.  Всі речі потрібно підбирати з огляду на спосіб життя, уподобання, бюджет.

Речі повинні підходити один одному, тобто до будь-якого верху ви без проблем можете підібрати джинси або штани з вашої шафи, і тільки так спрацює капсульний принцип.

Речі, які мають бути в капсулі

Такий гардероб зазвичай включає такі речі:

► Дві сорочки (формальна біла та друга у стилі casual)

► Футболка

► Толстовка

► Джемпер або кардиган

► Штани класичні та чиноси

► Джинси

► З взуття черевики та кеди

► Куртка та пальто

► Шарф, ремінь, годинник, сумка, шапка

Це базовий список, але кожен чоловік повинен складати капсулу під себе. І ми рекомендуємо звернутися до нашої команди стилістів, адже ми допоможемо скласти капсульний чоловічий гардероб з огляду на всі ваші побажання швидко та якісно.

Instagram
@lenkinma
Instagram