Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Базовий гардероб для повних дам

Jamal Hoffman
(01.07.2022)

Базовий гардероб для повних дам

Різні фігури вимагають різного одягу. На жаль, багато хто в погоні за красою перестає стежити за стилем, намагаючись схуднути або змінити себе в іншому плані. Але навіть маючи повну фігуру, ви можете одягатися стильно і красиво.

Для початку, необхідно скласти список, який би включав всі елементи вашого життя, активності. Ще краще виписати, яке враження ви хотіли б справляти в тій чи іншій сфері. Для такої справи потрібний великий список, адже гардероб завжди повинен підходити під звичайне життя.

Наступним кроком буде складання образів під кожен привід із виписаних, використовуючи наявні речі. Випишіть, чим треба доповнити гардероб для повноцінного розмаїття образів. Жодна з життєвих сфер не повинна просідати і мати невелику кількість образів. Такі поєднання повинні підходити під потрібне враження, а також бути на різну пору року.

Для повних дам також варто враховувати тип фігури: для "кола" підійде прямий крій, для "прямокутника" - крій по фігурі, для повного пісочного годинника підійде крій, що облягає. Враховуйте, що одяг більше за розміром зробить вас візуально більшим, а одяг, який малий – підкреслює всі недоліки. Краще простота, ніж достаток деталей.

Капсульний гардероб для повних жінок повинен виконувати правила:

►Краще вибирати прості речі та простий крій. Коригуйте фігуру за допомогою одягу.

►Використовуйте багатошаровість, коректні шари допоможуть візуально зробити вас менше. Робіть правильні акценти.

►Завжди показуйте найхудіші місця: зап'ястя, щиколотки.

►Якщо ви хочете вибрати спідницю або сукню, вибирайте довжину міді.

►Вертикальні принти, кольори та аксесуари – ваш вибір, адже вони візуально подовжать образ.

►Користуйтесь порадами з цієї статті і ви зможете зібрати капсульний гардероб. Любіть себе у будь-якій вазі, використовуючи правила підбору одягу під фігуру.

Для того, щоб правильно визначити свій тип фігури і скласти унікальний гардероб, скористайтеся нашим сервісом для роботи з персональним стилістом. Він розбере абсолютно всі ваші якості та допоможе стати стильною версією себе.

Instagram
@lenkinma
Instagram