Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Із чим носити білу спідницю?

Jamal Hoffman
(08.07.2022)

Із чим носити білу спідницю?

Багато дівчат люблять носити різноманітні спідниці, але при цьому уникають білого кольору. Так, прийнято вважати, що білий візуально додає обсягу, але запевняємо, що світлий низ не додасть сантиметрів у стегнах, але підійде всім дівчатам із різними фігурами. З чим носити білу жіночу спідницю?

Оскільки така спідниця є базовою, то силует залежатиме лише від обраної моделі спідниці. У цій статті ви зможете побачити з чим носити білу спідницю жінці.

А-подібна спідниця

Найпоширеніша модель спідниці – А-подібна спідниця, адже вона підійде будь-якого типу фігури. Таку спідницю можна носити з будь-чим, наприклад, кроп-топом, блузою, кофтою. Головне пам'ятати, що під таку спідницю підійде облягаючий верх. Яскраві топи, широкі рукави та вирізи – найкращий варіант під таку спідницю. Не варто одягати оверсайз речі, адже тоді фігура може здаватися непропорційною.

Спідниця-сонце

Ця спідниця досить широка, але чудово показує талію. Якщо стегна – ваше слабке місце, то не варто одягати цю спідницю. Можна заправляти в неї блузки та водолазки. Кроп-топ допоможе створити кэжуал образ, а речі із вирізом – вечірній.

 

Біла спідниця-олівець

Біла спідниця-олівець створює елегантний образ, що підходить як для офісу, так і для світського заходу. Суворий верх у додатку дасть комфортне робоче вбрання.

 

Спідниця з оборкою

Така спідниця є розклешеною і виглядає чудово влітку. Поєднується з безрукавним жилетом, легкою блузою або кропом.

Різні моделі підходять під різні типи фігур, також можуть подобатися вам більше або менше. До білої спідниці легко підбирати комбінацію, тому експериментуйте. А також ви можете скористатися послугами стилістів для складання ідеального гардеробу. Наша команда стилістів завжди готова прийти на допомогу та підібрати все під ваш індивідуальний стиль.

Instagram
@lenkinma
Instagram