Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Поради стиліста: із чим носити блузку?

Jamal Hoffman
(20.07.2022)

Поради стиліста: із чим носити блузку?

Блузка - це один із головних базових предметів гардеробу, і у неї дуже багато переваг. Ви можете створити багато образів на будь-який смак: повсякденні, ділові, елегантні чи романтичні. Також, якщо підібрати правильну блузку, вона зможе підкреслити всі переваги вашої фігури.

У сучасної жінки в гардеробі завжди знайдеться щонайменше одна блуза. Ми вже розглядали образи із білою сорочкою, а тут ми розглянемо інші моделі. Чому ж вона стала улюбленицею всіх жінок на планеті? Тренди змінюються, а блузки залишаються, адже їх можна стилізувати та носити по-різному. Про все це розповімо у цій статті.

●Блузи з мереживом

Ця модель допоможе зробити ваш образ дуже елегантним та уточненим. Але під кожний образ підходить певна модель. Якщо ви збираєтесь на прогулянку, то можете під блузу з напівпрозорим верхом одягнути білизну тілесного кольору. А якщо ви хочете піти в такій блузці на роботу, то слід вибирати варіант з нижнім шаром.

●Блузи з бантами

Бант – це дуже стильно! Такий трендовий елемент року може розташуватися на поясі, шиї або на поясі.

●Блузи з вишивкою

Це найголовніший тренд цього сезону! Є різні моделі такої блузи, просто підберіть правильний фасон та колір.

Із чим носити блузку?

Якщо у вас є подовжена блузка, яка прикриває стегна, то ви можете одягати її вільно, або з поясом. Міксуйте із вузькими джинсами, кюлотами. Але пам'ятайте про пропорції - якщо у вас вузькі штани, то низ блузки не повинен закінчуватися на широкому місці, так можна додати розмір.

Активною частиною образу буде блуза яскравого кольору. Якщо вам не подобається грати з кольорами, то в пару до неї беріть чорний, білий, сірий або бежевий низ.

Якщо ви хочете яскравіший образ, наприклад, для вечірки або в офіс без дрес-коду - спробуйте блузку з паєтками. Ідеальним низом будуть кюлоти або штани-плаццо.

Надихайтеся цими образами та спробуйте створити такий образ для себе! А щоб дізнатися ще більше про стиль – звертайтесь до нашої команди стилістів. Ми завжди прийдемо на допомогу та створимо для вас багато стильних образів!

Instagram
@lenkinma
Instagram