Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Поради стиліста: яку сукню-трапецію вибрати?

Jamal Hoffman
(22.07.2022)

Поради стиліста: яке плаття-трапецію вибрати?

Сукня-трапеція, як можна подумати, це нововведення сьогоднішньої моди. Але не варто забувати, що дівчата та жінки ходили в таких півстоліття тому. Зараз же це вбрання повернулося до нас у оновленому та свіжому варіанті. У цій статті ми розглянемо його особливості, переваги та популярні моделі на даний момент.

ПЕРЕВАГИ ТА ОСОБЛИВОСТІ

Головною особливістю цього вбрання є його верхня частина. За рахунок прилеглого крою, дозволяє підкреслити обрис грудей, а через спідницю, що розширюється, - не сковує рухів.

Цю сукню не обтяжували поясами та декором, а для дівчат після корсетів це було важливо. Саме тому ці сукні увійшли до моди і більше ніколи не покинуть своє місце в топі.

Є ще приталений варіант трапеції. Цей фасон відрізняється тим, що зверху облягаючий силует, а ближче до талії звужується, і формуємо дуже красиві форми.

ВАРІАНТИ ТРАПЕЦІЇ

З довгим рукавом

Такий варіант можна використовувати на більш прохолодні часи. Але якщо хочете носити його влітку, то вибирайте такі тканини, як бавовна та льон.

Рукавом ¾

Це досить популярна модель. Ще добре виглядатимуть мереживні вставки, вони нададуть образу ніжності і легкості.

З коротким рукавом

Це ідеальні сукні для романтичного та легкого образу. Якщо вибирати форму рукава, то радимо форму ліхтарика.

Без рукавів

Це традиційний варіант. Можуть бути як широкі, і тонкі бретелі. Відмінно підійде у спекотні літні дні і є досить багато варіантів для вибору.

Приталене

Ця сукня відрізняється від класичного елегантно звуженим кроєм в області талії. Також воно може доповнюватися поясом. Завдяки такому формату ви можете наголосити на вашій талії. Воно підійде більшості дівчат, але є один виняток – дівчата з великим животом.

У сучасному світі моди є розуму варіантів: з рюшами, оборкою, паєтками та багатьом іншим. Радимо не поспішати з покупкою та приміряти якнайбільше варіантів. Так ви зможете знайти ідеальний фасон.

А щоб більше дізнатися про стиль, звертайте до нашої команди професійних стилістів. Ми розповімо вам секрети стилю та допоможемо знайти власний!

Instagram
@lenkinma
Instagram