Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Стиль для чоловіків 40 років

Jamal Hoffman
(04.07.2022)

Стиль для чоловіків 40 років

На жаль, чоловіки 40 років часто перестають звертати увагу на моду та модні тенденції. Але ж у сорок життя тільки починається і варто навпаки зробити на цьому наголос. У цій статті ми розповімо, як бути стильним і не постаріти зовні.

 

Темні кольори

Гардероб чоловіка в такому віці обов'язково повинен включати базовий одяг темних кольорів. Ці кольори ніколи не вийдуть із моди, тому штани, костюми чи інші речі виглядатимуть стильно. Чорний, синій та сірий кольори досить спокійні та універсальні.

Оверсайз та скінні

Обидва такі варіанти виглядають безглуздо на дорослому статному чоловікові, тому вибираємо одяг за розміром.

 

Взуття

Взуття для чоловіка сорока років – показник якості життя. Тому варто перевірити все своє взуття, викинути невідповідне і старе. Кеди та туфлі повинні бути в гардеробі для складання різноманітних образів. Нейтральні кольори для взуття – найкращий варіант.

 

Яскраві кольори

Речі яскравих кольорів та принтів не варто носити одночасно, складаємо образ, використовуючи максимум один кольоровий акцент у монохромному образі. Дотримуємося балансу кольорів!

Багатошаровість

Замість однієї великої та теплої речі вибирайте багато менш теплих. Особливо ця порада підходить для весни та осені. Використовуйте багатошаровість, показуючи стиль образу.

 

Аксесуари

Годинники, краватки, ремені – переваги чоловіків у такому віці. Тому вміло використовуйте в своїх образах.

Користуйтеся цими порадами і зможете виглядати стильно і відповідно за віком. Якщо хочете швидко та якісно розібрати свій гардероб, то звертайтесь до нас. Стилісти допоможуть висловити власний стиль і бути красивим для себе.

Instagram
@lenkinma
Instagram