Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Стильні та модні жіночі сукні. Які сукні для жінок в моді?

Jamal Hoffman
(21.07.2022)

Стильні та модні жіночі сукні. Які сукні для жінок в моді?

Зараз практично не залишилося людей, які стверджували, що штани зручніші за сукню. Якщо правильно її підібрати (зважати на фасон, тканину, колір), ви навіть не захочете її знімати. Щоб було простіше вибрати сукню вашої мрії, ми надамо вам орієнтири та розповімо про те, які сукні зараз у моді, та надамо варіанти стильних та модних ідей.

Сукня з мереживом

У ній ви завжди можете відчути себе принцесою. Зазвичай мереживо обирають романтичні дівчата. Але ви повинні бути обережними: якщо будуть дешеві оборки і воно буде неакуратно скроєне – це вб'є образ.

Сукня-сорочка

Якщо у вас ще немає сукні-сорочки, то це саме час придбати її. Такий атрибут можна носити як соло, так і комбінувати з чимось. А гарним доповненням можуть стати штани в колір або міні-спідниця поверх. Спробуйте такий оригінальний лук і він точно не залишиться без уваги.

●Чорна сукня

Звичайно ж, ми згадуємо мадам Шанель та її маленьку чорну сукню. А тепер це стало трендом назавжди. І звичайно, це не обов'язково міні. Вибирайте її за фігурою, відповідно до погоди або заходу. У 2022-2023 рекомендуємо звернути свою увагу на зухвалі деталі: асиметрію, вирізи, зав'язки.

●Довгі сукні

У моді знову довжина на підлогу! І це слушний привід придбати хоча б одну стильну сукню у вашу колекцію.

Не поспішайте з покупкою і пригляньте собі таку, яка враховуватиме всі тренди: прозорі тканини, розрізи, актуальні відтінки. Якщо вам вдасться таку знайти, вважайте, що ви зірвали джек-пот.

●Трикотажна сукня

Вони популярні вже кілька сезонів, але чому? Швидше за все, що це не лише красиво, а й дуже зручно! І до того ж, вбрання з вовни та кашеміру можна носити і в теплу пору року, а не лише взимку.

Сарафан

У моді довгі сарафани. І начебто це нічого особливого, але як гарно вони підкреслюють витончений силует, і з його допомогою можна легко створити стильний образ.

Сукня з розрізами

І насамкінець, варіант з «родзинкою». Вона не повинна бути з рясною вишивкою чи розкішним поясом. Пригляньте сукні з невеликим розрізом, через який трохи видно ключиці чи ніжку.

Ось така добірка у нас вийшла, а якщо ви хочете більше дізнатися про стильне та модне вбрання, звертайтеся до нашої команди стилістів. Ми підберемо для вас ідеальне вбрання, з яким ви завжди будете сяяти!

Instagram
@lenkinma
Instagram