Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Стильний одяг для повних дівчат

Jamal Hoffman
(08.07.2022)

Стильний одяг для повних дівчат

У дівчат із пишними формами іноді трапляються проблеми з вибором одягу. Але мода рухається і тепер дівчата з формами мають можливість одягатися модно та стильно, приховати проблемні місця та підкреслити свої переваги за допомогою правильно підібраного одягу.

Ми покажемо, як одягатись повним жінкам, щоб підкреслити всі свої переваги і як підібрати одяг, щоб виглядати стильно.

Немає негарних дівчат. Жінки з шикарними формами мають індивідуальний шарм і магію. Після того, як ви навчилися правильно вибрати одяг, будь-яка повна дівчина може стати гідною конкуренцією навіть найстрункішим панянкам.

Є такий модний одяг для повної дівчини, який допомагає візуально подовжити її силует, а також зробити його компактнішим. В цьому випадку ви зможете приховувати всі недоліки тіла. Тому, вирушивши до магазину за вбранням, повним дівчатам рекомендуємо оцінити свої фігури. Проаналізуйте всі переваги та недоліки, а після цього можете спокійно йти за покупками.

 

При виборі одягу слід враховувати наявність діагональних візерунків. Обов'язково необхідно зробити акцент на талії. Винятком може стати наявність великого живота. Для повних жінок спідниці можуть бути розклешеними, щоб приховати повні стегна. Або ж навпаки - звуженими, щоб підкреслити пишність жіночої фігури (наприклад, спідниця-олівець).

Одяг повної дівчини повинен бути виготовлений із щільної тканини. Якщо вибрати плаття з трикотажу, тоді врахуйте, що воно має бути щільної в'язки, і його слід носити з нижньою білизною, що стягує.

Ми рекомендуємо вибирати одяг з невеликим принтом, v-подібним вирізом та зробити акцент на талії. Такі деталі скоригують вашу фігуру і зроблять її стрункішою.

Одну з важливих ролей у одязі грає забарвлення. Ми рекомендуємо вибирати насичені та глибокі відтінки. Сукні із щільної тканини та однотонним забарвленням додадуть стрункості вашій фігурі.

Модний одяг для повних дівчат

Ми розібралися, як і який одяг підбирати, щоб він виглядав вигідніше. А тепер ми покажемо образи, які ви зможете легко повторити.

Не забувайте, що крім приховування недоліків більш важливо підкреслювати перевагу фігури над іншими!

● Образ із брюками вільного крою для повних дівчат.

 

● Сукні фасону «Олівець».

 

● Вертикальні лінії. Це може бути принт в одязі, або шарф.

 

●Комбінуйте об'ємний верх і обтягуючі штани або звужену спідницю.

 

 

●Рекомендуємо купувати речі з V-подібним вирізом, так візуально витягнеться силует.

А для того, щоб створити ідеальний гардероб, звертайтеся до нас. Наша команда стилістів збере для вас стильні образи, в яких вам буде комфортно і ви завжди почуватиметеся впевнено.

Instagram
@lenkinma
Instagram