Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Як поєднувати кольори в одязі?

Jamal Hoffman
(30.06.2022)

Як поєднувати кольори в одязі?

Іноді буває так, що речі за моделлю ідеально підходять один одному, але якщо поглянути на поєднання кольорів, то відразу зрозуміло, що разом їх носити не варто. Така ситуація і змушує замислюватися над складністю такого аспекту, як колірний підбір одягу. У цій статті ми поділимося тим, як правильно вибрати свою кольорову гаму та поєднувати різні кольори.

Почнемо з деяких правил вибору кольору в одязі:

► Головне знати, що всі кольори по суті між собою поєднуються. Вирішують лише відтінки та їх насиченість.

► Варто спочатку визначитися зі своїми кольорами. Вони виділятимуть колір волосся, очей і природну красу, як би, "підсвічуючи" їх.

► Кольори можуть принести особливий вплив на життя, тому замислюйтеся про психоемоційну складову колірної комбінації.

► Не варто хапатися за все яскраве, поєднання кольору в одязі передбачає баланс, а не все краще відразу.

► Якщо поєднання кольору в одязі є однотонним і нудним, спробуйте включити в образ яскраву деталь складного відтінку.

► Використання двох контрастних кольорів – не вітається.

► Монохромні образи передбачають різноманітність текстур елементів одягу.

Поєднання кольорів в одязі

Контрастне поєднання кольору в одязі

Таке поєднання передбачає об'єднання двох контрастних кольорів (тих, що знаходяться навпроти кольору). Це дозволяє привернути увагу та створити характерний образ.

 

Ахроматичне поєднання кольору в одязі

Ахроматичні кольори – ніби колір без кольору, сюди входять чорний, білий і будь-які сірі відтінки. Це з'єднання є універсальним для створення різноманітних образів.

 

Монохромне поєднання кольору в одязі

Монохромні відтінки – відтінки, що знаходяться в межах певного сектора кольору, різні відтінки одного кольору. Підбір кольору в одязі може формуватися на принципі монохромності і поєднувати кілька тонів одного кольору, світліше або темніше. Такий набір кольорів передає легкість в образі.

 

Споріднені поєднання кольорів

Тут йдеться про поєднання сусідніх кольорів колірного кола. Відносно небезпечні комбінації, але при правильному поєднанні допоможуть отримати нотку вишуканості в одязі.

 

Тріада

Підійде людям, які відкриті до експериментів та всього нового. Тріада складається із 3 кольорів. Ці кольори варто підбирати, використовуючи умовний трикутник на колірному колі, три кольори відповідають вершинам трикутника. Ці образи досить ексцентричні та яскраві.

У цій статті було показано підбір кольору в одязі. Будьте сміливішими, поєднуйте різні поєднання і стежте за тим, як вони прикрашатимуть або виділятимуть природну красу. Якщо ви хочете розібратися у своєму гардеробі та зрозуміти правильний колірний підбір одягу, то звертайтесь до нас. Професійні стилісти завжди допоможуть стати кращою версією себе.

Instagram
@lenkinma
Instagram