Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Як вибрати та з чим носити сандалі?

Jamal Hoffman
(04.08.2022)

Як вибрати та з чим носити сандалі?

Сандалі відрізняються серед літнього взуття зручністю, універсальністю та практичністю. Але не всі розуміють, як правильно вибрати їх та з чим носити.

Як вибрати сандалі?

Якщо ви хочете, щоб сандалі прослужили вам довгий час, вибирайте їх із натуральної шкіри. Ваші ноги завдяки такому матеріалу будуть чудово почуватися в закритих приміщеннях і в спеку. Але також є взуття з якісного шкірозамінника. Вони добре носяться, але краще вибирати взуття з вузькими ремінцями, так ноги не потітимуть.

Із чим комбінувати?

Перед тим як купувати сандалі, варто продумати образи з ними. Адже, незважаючи на практичність та універсальність, це взуття підійде не кожній речі. Якщо ви хочете сандалі на високих підборах, зі складним декором, то пам'ятайте, вони підійдуть для виходу у світ, але не для прогулянок. Вони чудово підійдуть до коктейльної сукні, яка підходить за кольором.

Для повсякденності віддавайте перевагу взуттю з нейтральним відтінком, не з яскравим дизайном. Вони повинні бути на зручній платформі, трохи піднятій на п'ятах і з м'яких тканин – так ви зможете ходити і ноги не втомлюватимуться, а хода та постава будуть вам вдячні. Тоді вони без проблем підходитимуть до джинсів, сукні та сарафанів.

Якщо у вас переважає спортивний стиль, вибирайте їх на плоскій, трохи широкій підошві. Вони відмінно підійдуть до топів, шортів, велосипедок та футболок.

Фото-ідеї з чим носити сандалі

Ми підібрали для вас образи, які ви можете легко повторити, тому надихайтеся і вибирайте. А якщо ви хочете дізнатися більше про те, з чим комбінувати взуття та як складати стильні луки – звертайтеся до професійних стилістів. Ми завжди допоможемо та покажемо, що одягатися стильно та комфортно можливо.

Instagram
@lenkinma
Instagram