Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

З чим правильно носити жіночі кросівки

Jamal Hoffman
(12.07.2022)

З чим правильно носити жіночі кросівки

Мода сьогодні відступає від класичних канонів, що допомагає їй набути нового вигляду. Спортивний одяг, який був куплений у магазині, все частіше використовується у повсякденному гардеробі. Зручні кросівки з'явилися за світшотами. І навіть модні тенденції «від кутюр» не змогли залишитися осторонь впливу вуличного тренду. Кросівки були створені для того, щоб стати частиною високого стилю, вони увійшли до моди у багатьох будинках. З ними добре поєднуються елегантні костюми відомих марок, а також створюють свій неповторний стиль. Сьогодні ми розповімо, із чим носити жіночі кросівки.

 

Насамперед варто згадати про те, що гарне спортивне взуття додасть абсолютно будь-якому одязі практичність та легкість. Для вас це буде виглядати якось елегантно і стильно, не жертвуючи при цьому своїм здоров'ям. Ви дізнаєтеся, як вибрати модель та носити спортивні кросівки, з чим їх носити чи використовувати для створення стильного образу.

З ЧИМ ПОЄДНАТИ КРОСІВКИ

В цьому випадку, ідеально поєднуватимуться кросівки з джинсами або спортивними штанами. А для того, щоб зробити образ яскравішим і насиченішим, можна додати до вбрання яскраву майку або топ.

Дуже виграшний варіант – кросівки із джинсами.

Не важливо, яка модель: банани, скінні чи інша. Головне вибрати варіант, який підходить саме вашій фігурі! Ще джинсові шорти чудово виглядають з таким взуттям. Гарно виглядає комплект, в якому присутні яскраві кросівки та моделі із завищеною талією.

 

Ще один варіант з кросівками - міні-сукня або сукня, об'ємна сумка та волосся в пучку. Це найцікавіший і незвичайний варіант із кросівками.

Як носити кросівки на зустріч, побачення та для прогулянок? Як можна виглядати стильно? Варто вибирати яскраві та незвичайні поєднання, які не відповідатимуть спортивному стилю. Наприклад, поєднання кросівок та пальто виглядає дуже виграшно, а також стильно.

 

Ранкові пробіжки, заняття у фітнес-центрі та тренування мають на увазі вибір взуття відомих брендів. Вони розроблені спеціально для фізичних навантажень. Бажано носити з ними футболки чи шорти, а також можливі варіанти спортивних костюмів та топів. Однак не слід забувати і про те, що вони повинні гармоніювати між собою.

Носіння кросівок із сукнями було заборонено протягом довгого часу. Але ж сучасна мода пропонує нам найрізноманітніші варіанти. Тепер на подіумі можна побачити моделі, які хизуються в кросівках та сукнях. Складайте свої ідеальні образи навіть за допомогою кросівок, а ми вам допоможемо. Звертайтеся до нашої команди стилістів, щоб глибше поринути у світ стилю та стати ідеальнішим для самої себе!

Instagram
@lenkinma
Instagram