Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

5 способів зрозуміти, що у вас є проблема з гардеробом

(20.06.2022)

5 СПОСОБІВ ЗРОЗУМІТИ, ЩО У ВАС Є ПРОБЛЕМА З ГАРДЕРОБОМ

 

Згодом речі в гардеробі старіють і стають "гягарем", перетворюючи ваш гардероб і загалом процес підбору одягу на суцільні муки. Створення стильних образів потребує постійного оновлення гардеробу, інакше ви можете виглядати старомодно. У цій статті ви зможете побачити, як персональний стиліст розкаже вам 5 ознак того, що ваш гардероб потребує негайного виправлення.

 

Новий день – старий образ

Деякі люди вважають, що безліч варіантів вибору одягу і купа примірок перед дзеркалом, перш ніж знайти "той самий" образ - це погано. Але будь-який особистий стиліст скаже вам, що це абсолютно нормальна і навіть необхідна ситуація. Якщо процес пошуку не включає в себе мільйон альтернатив і "душевних сумлінь", то, швидше за все, вам або набридли всі ваші речі, або ж вони просто всі однакові. Модні образи повинні відрізнятися один від одного не тільки зміною футболки, а й по-різному підкреслювати ваші переваги, різноманітність дуже важлива. Якщо ж багато ваших образів просто дублюють вже наявне, то варто подумати, чи ваш гардероб актуальний.

 

Шопінг за потреби

Обновити гардероб – не означає чекати на те, що якась річ порветься або в край застаріє і тільки потім йти за абсолютно такий самий. Гардероб вимагає постійного розширення і регулярних покупок, які відбуваються не тому що потрібно, а виключно за бажанням або настроєм. Неможливо викинути одну річ, купити таку ж і рахувати, що освіжив гардероб.

Існує три основні критерії, щоб зрозуміти, чи потрібна вам ця річ насправді:

- Трендовість та актуальність;

- Універсальність у використанні;

- Оригінальність та унікальність для вашого стилю чи образу.

 

Стабільність через рік

Якщо ви розумієте, що виглядаєте з точністю так само, як і раніше — це поганий знак. Ваш стиль унікальний і має місце бути, але способи його реалізації повинні змінюватися так само, як змінюється мода.

Багато оточуючих судять нас за зовнішністю і якщо іноді фраза "Ти наче не змінилася" звучить у позитивному ключі, то в плані одягу - це катастрофа.

 

Мода для вас – загадка

Зручність – те, що має бути за фактом завжди, але “зручно” та “красиво” це різні поняття, які мають діяти у симбіозі. Правило зручності має дотримуватися нарівні з правилом краси та трендовості. Дізнатися про тренди досить нескладно в наш час, особистий стиліст, блоги, інтернет і так далі, тому візьміть собі зазвичай кожен день дивитися на модні новинки і застосовуйте їх на практиці.

 

"Мені нічого одягнути"

Речі в гардеробі мають поєднуватися і не повинні вибиватися із загального стилю, інакше вам і справді нічого не буде носити - речі просто не будуть "дружити". Навчене око і вміння поєднувати ті навички, які персональний стиліст допоможе вам прищепити. Дуже часто може бути так, що всі речі з гардеробу навіть не використовуються, а просто лежать і припадають пилом.

Унікальний та стильний гардероб – це те, що потребує зусиль та вкладень як матеріальних, так і моральних. Також, радимо вам не звикати до речей і не заношувати їх до дірок, завжди краще вчасно позбавитися застарілої футболки, ніж зберігати її, як пам'ять. Будьте сміливими у плані вибору одягу, тоді ваш стиль точно стане набагато кращим, а ви станете впевненішим.

Якщо ви цінуєте свій час або хочете отримати професійний погляд з боку гардеробу, то ми завжди готові вам допомогти. Ваші образи та стиль можуть опинитися в руках нашої професійної команди стилістів. Розберіть свій гардероб разом з нами та створюйте свій стиль із вже наявних речей.

 

Instagram
@lenkinma
Instagram