Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Хто такий персональний стиліст?

Jamal Hoffman
(07.06.2022)

ХТО ТАКИЙ ПЕРСОНАЛЬНИЙ СТИЛІСТ?

 

 

 

Персональний стиліст – це гід з формування образу, який сприяє набуттю власного стилю для певної людини. Особистий стиліст допоможе вам зі створенням гардеробу, вибором зачіски, та порадами щодо макіяжу. Так як у нинішньому світі всі стежать за своїм зовнішнім виглядом, але не всі мають широкі знання у сфері модної індустрії, послуги таких спеціалістів достатньо популярні.

Кожній людині підходять певні фасони одягу, аксесуари, взуття, стиль макіяжу, зачіски. Особисті стилісти допомагають підкреслити переваги та приховують недоліки. Потрібно брати до уваги велику кількість факторів, щоб підібрати образ: колір шкіри та волосся, зріст і навіть характер, оскільки він визначає ходу, тип фігури, форму обличчя та багато іншого. Якщо ви не експерт у моді, вам буде складно самостійно підібрати образи, які ідеально вам підійдуть. І саме тому необхідні послуги персонального стилісту.

Особистий стиліст – ініціативний, завжди готовий до нових завдань, щоб клієнт був щасливий від наданих послуг. Такий фахівець має відмінне почуття смаку, і він стежить як за своїм стилем, так і створює та формує стиль клієнта.

Багато особистих стилістів працюють з клієнтами особисто, найчастіше – у регулярному форматі (тобто вони дають поради клієнтам, розбирають із ними гардероб і купують ті речі, які ідеально підходять клієнту і роблять це систематично). Також такі фахівці працюють у салонах краси та деяких бутіках.

Моє завдання – зробити Ваш гардероб функціональним та стильним. І найважливіше, щоб відкриваючи шафу з одягом, Ви посміхалися і точно знали, що Вам сьогодні вдягнути. Тому зв'яжіться зі мною, і я з радістю допоможу в цьому!

Instagram
@lenkinma
Instagram