Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Базові речі офісного гардеробу

(28.06.2022)

Базові речі офісного гардеробу

Капсульний гардероб для офісу – це такий базовий набір речей, кожна з яких є окремим універсальним елементом, але також відмінно комбінується з іншими такими ж речами.

Варто розуміти, що капсульний гардероб – це своєрідний конструктор, кожна деталь легко поєднується з будь-якою іншою. А прикрасити та доповнити образ допоможуть аксесуари, сумочки, взуття та подібні елементи.

 

Блузка або сорочка білого кольору

Такі білі речі є полотном для додавання красивих поєднань аксесуарів та макіяжів, а також чудово поєднуються з офісними брюками та спідницями. Та навіть із повсякденними джинсами біла сорочка виглядає непогано, дозволяючи таким чином використовувати її і для звичайних прогулянок. Деякі дівчата недооцінюють білий колір на собі, і тоді на допомогу прийдуть інші світлі відтінки.

 

Штани класичного крою

Прямі штани – універсальна річ та основа багатьох як офісних, так і повсякденних образів. Вони можуть бути укорочені, середні чи подовжені – це на ваш вибір під ваш тип фігури. Не забувайте про різноманітність кольорів та відмінності гардеробу для літньої та зимової пори року: темні відтінки бережемо для зимової бази, а світлі або пастельні – для літнього гардеробу.

 

Спідниця-олівець

Спідниця-олівець давно стала символом роботи в офісі. І правильно, адже саме ця модель успішно коригує фігуру, зовні витягуючи та підкреслюючи стегна власниці. Вибирайте спідницю, дотримуючись кількох правил: ідеальний розмір під вас та правильна довжина десь до коліна. Вибирайте темні кольори для базового офісного гардеробу, така спідниця стрункішає і є універсальною.

 

Сукня

Правильно підібрана сукня може носитися і в офісі під час роботи. Вона додасть елегантності, жіночності і навіть трохи суворості, головне – не вибирати дуже короткі та квітчасті. Базової чорної сукні трохи нижче коліна буде достатньо. А якщо доповнити його накидкою, піджаком чи чимось подібним, то образ заграє новими фарбами.

 

Водолазка

Водолазка для офісного гардеробу повинна мати максимально нейтральний колір: чорний, білий, пастельний або таке інше. Об'єднайте її з брюками, про які ми нещодавно говорили - і отримаєте класичний робочий вбрання. Або ж доповніть платтям без рукавів, тоді ви принесете в робочу атмосферу трохи більше за прекрасне.

 

Топ

Підійде для носіння на час літнього сезону, головне не перестаратися і не вийти за межі дрес-коду. З'єднуйте топ із жакетом, піджаком або подібною накидкою, щоб дати топу зробити акцент на інших елементах образу або надягніть топ зі спідницею – тоді це буде окремий елемент одягу. По секрету, краще мати варіативність кольорів, адже потім ці топи можна буде використовувати і для повсякденного носіння.

 

Сарафан

Сарафан у своєму класичному розумінні не сильно вписується у світ офісного гардеробу, але якщо вибрати його з досить щільною розкішною тканиною та класичних кольорів, а також доповнити класичною сорочкою чи блузкою, то сміливо можемо носити такий образ і на роботі.

 

Завжди головне при виборі гардеробу – уважно дивитися на тканину, посадку, крій та їхню відповідність вашому типу фігури. Якщо ви хочете більше дізнатися про офісний гардероб і скласти собі такий, то звертайтеся до нас за допомогою у цій непростій справі. Команда стилістів сформує унікальний стиль і змусить вас повірити!

Instagram
@lenkinma
Instagram