Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Спідниця в жіночому гардеробі

(27.06.2022)

Спідниця в жіночому гардеробі

Жіночий гардероб - це справжнє джерело образів і натхнення, але тільки якщо він підпорядковується всім правилам його формування. Такі правила небагатослівні: обов'язкова наявність чорної маленької сукні, ідеальних джинсів по фігурі та туфель на підборах.

Але часто забувають згадати ще один елемент гардеробу – спідницю. Існує безліч фасонів, кожен з яких унікальний і підкреслить ту чи іншу фігуру, а також обов'язково надасть жіночності.

У цій статті розберемо різні моделі спідниць та їх використання у гардеробі.

 

Спідниця-олівець – універсальна спідниця, адже підійде як для абсолютно різних цілей, наприклад, прогулянка, похід у ресторан або на роботу, так і для абсолютно різних дівчат та їх типів фігур, робить зовнішній вигляд більш струнким.

 

Спідниця пліссе виглядає досить легко і невимушено, тому тепла весна або навіть літо – потрібні сезони для носіння. Ця спідниця унікальна тим, що залежить від її довжини. І саме від довжини залежить: чи зробить вона вас візуально стрункішою або навпаки трохи додасть обсягу в стегнах. Саме тому її можуть носити представниці різних типів фігури.

 

Джинсова спідниця, тут йдеться не про модель, а про матеріал, тому вибирайте свій фасон, а матеріал джинсу є не тільки зручним та практичним, але й досить стильним для образу.

 

Спідниця-сонце підійде не всім типам фігури, оскільки робить талію виразнішою і робить акцент на стегнах. Тому якщо це ваші проблемні зони, то подумайте, перш ніж одягати цей фасон. Але також у цієї спідниці є і перевага, її відносна пишність у доповненні з тими чи іншими елементами може бути як серйозного образу, так звичайного повсякденного. Дуже жіночний силует створюється під впливом цієї спідниці.

 

Міні-спідниця – досить сміливе рішення, тож підійде не для кожного випадку та не для кожної дівчини. Так, вона подовжує ноги, оголюючи їх, але деяким дівчатам таке може бути як не потрібне, так і не особливо комфортно. Але якщо ваша фігура дозволяє і таке рішення є доречним, чому ні? Для такої спідниці характерне перше враження, що ви точно здивуєте оточуючих!

 

Спідниця із запахом відмінно підійде для дівчат, проблемними зонами яких є живіт чи стегна, адже вона відверне увагу оточуючих цих частин тіла. Виглядає спідниця досить грайливо, але, проте, підійде практично для всіх заходів (крім робочих).

Спідниці – обов'язковий атрибут у гардеробі дівчини. Спробуйте різні фасони та дізнайтеся, який саме для вас. А якщо вам хочеться повністю проаналізувати ваш тип фігура і, напевно, знати, що вам підійде, то звертайтеся до нас. Команда стилістів розповість вам, які тонкощі повинні бути присутніми під час вибору одягу особисто у вас, а також допоможуть підібрати індивідуальні образи.

Instagram
@lenkinma
Instagram