Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Базовий гардероб для жінок після 50 років

(06.07.2022)

Базовий гардероб для жінок після 50 років

Коли жінці 50 років, то вона сповнена внутрішньої чарівності. М'яка жіночність, шарм та харизма виходять на перше місце. А якщо все правильно підкреслити одягом, підкреслюється ще впевненість, елегантність та гідність. Із цим може допомогти базовий гардероб.

Такий гардероб більшою мірою залежить від способу життя. Якщо діловий стиль розраховується на класичні кольори, то інших випадках вибір вільніший.

Які речі мають бути у базовому гардеробі?

Джинси.

На кожен літній та зимовий сезон потрібно мати по 2 пари джинсів. Якщо в літньому сезоні більш актуальні світлі відтінки, то в зимовому – темні.

 

●Футболки (2-4 штуки)

Краще купувати однотонні футболки, ну або з мінімалістичним візерунком.

 

●Блузки.

Цілком вистачить двох-трьох блуз у світлих і темних кольорах. Але виключаємо чорний колір, адже він може старити, а от синій освіжатиме образ. В іншому краще вибирати пастельні тони.

●Сукня.

У такому віці – це найкращий варіант! Вона підходить для всіх подій і ви завжди виглядаєте жіночною та елегантно. Довжину краще вибирати на долоню нижче за коліно. Приглушені кольори вітаються: сірий, чорний, синій із комбінацією світлих відтінків буде гарним вибором.

 

●Спідниці.

Достатньо буде двох спідниць у темних кольорах. Перша може бути класичною простою, а друга атласна або з обробкою. Так ви зможете завжди скомбінувати повсякденні та святкові образи.

 

●Светр.

Відтінки краще вибирати спокійні, але взагалі кольорова гама необмежена.

 

●Кардиган або накидка.

Ідеально підійде, щоб створити багатошаровість в образі, або просто в прохолодну погоду.

 

Всі ці речі можуть легко комбінуватися між собою і вам не доведеться постійно думати про те, що одягнути. А щоб ще більше спростити собі життя та не витрачати додаткові нерви та гроші – звертайтесь до нашої команди стилістів. Ми створимо для вас стильний та витончений базовий гардероб швидко та якісно.

Instagram
@lenkinma
Instagram