Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Базовий гардероб для жінок після 60 років

(24.06.2022)

Базовий гардероб для жінок після 60 років

Базовий гардероб жінки після 60 років має відрізнятися своєю ідеальністю та можливістю легко комбінувати його елементи. Дівчатам у молодому віці ще дозволяється часто змінювати стилі, іноді виглядати неохайно, адже вони все ще перебувають у пошуках себе. Тоді як гардероб після 60 років формується вже усвідомленою жінкою, легко зрозуміти, що правда потрібно, а що ні. У цій статті ви дізнаєтеся, як має виглядати ідеальний базовий гардероб у жінок після шістдесяти років.

Що має бути у гардеробі?

Власний і унікальний стиль має кожна жінка, особливо ті, хто пройшов довгий шлях життя і створив свої особливості. І цей стиль має місце бути, але й не варто забувати, що кожна річ може бути актуальною чи не актуальною, підходящою чи ні. Давайте розглянемо, яких рекомендацій слід дотримуватися:

Плаття. Для жінок після 60-ти найкращим варіантом є сукня з прямим і простим кроєм. Матеріал при цьому обов'язково якісний, без помітних вставок – мереживних або подібних. Довжина сукні – нижче за коліно або в підлогу, можливо, середньої довжини.

 

У гардеробі жінки після 60 мають бути кілька повсякденних суконь, з непримітним принтом або однотонних. Гарна вечірня сукня доповнить гардероб, а напівприталений або прямий образ прикрасить зовнішність.

Блузи. Бажано не носити блузи з вирізом, вони миттєво зроблять вас старшим на вигляд. Проста блуза, що не сильно облягає, - найкращий вибір. Кольори не відіграють великої ролі, але краще брати базові (щоб потім їх легко поєднувати). А світла блузка взагалі "must have", підійде під будь-що: спідниці, штани і навіть джинси.

 

Джинси. В наш час джинси – звичний елемент гардеробу. Навіть для жінки після 60-ти. Головне знати свій тип фігури та підібрати правильну модель. Ідеальний варіант - джинси темних відтінків із вільним, трохи приталеним фасоном. Не варто навіть звертати свою увагу на джинси з дірками, джинси, що сильно облягають, і подібні недоречні речі.

 

Штани. Наявність штанів у гардеробі жінки після 60 – навіть не обговорюється. Адже вони можуть стати універсальним солдатом, підходячи до будь-яких елементів одягу верхньої частини тіла. До того ж, темний колір штанів ще й стрункішатиме.

 

Спідниці. Найбільш актуальні спідниці середньої довжини до колін. А чорний класичний колір підкреслить натуральну зовнішність. Особливо підійде для повних жінок.

Верхній одяг. Жінки після 60-ти мають виглядати елегантно. У цьому їм чудово може допомогти шуба, яка дещо безглуздо виглядає на молодих дівчат. Також можна вибрати собі відмінне пальто. Точно не пуховик! Він тільки погіршить вигляд і зробить його безглуздим.

 

Костюм. Він має бути у базовому гардеробі жінки після 60-ти. Брючний чи інший, ошатний чи легкий – не має значення, аби не перебільшити з яскравістю та відкритістю.

 

Ви можете виглядати стильно навіть після 60-ти, це цілком можливо! І ця стаття показала, як це зробити. Якщо ви хочете отримати професійну допомогу та скласти базовий гардероб, то звертайтесь до нас. Команда фахівців врахує усі ваші особливості та створить чудові образи на будь-який випадок.

Instagram
@lenkinma
Instagram