Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Капсульний гардероб для жінок 40 років

(25.07.2022)

Капсульний гардероб для жінок 40 років

Головне правило у будь-якому віці – це правило доречності. Адже ви можете бути стриманою та елегантною, але також сміливою та яскравою. Тільки ви вирішуєте, який ваш ідеальний гардероб. А ми допоможемо вам зібрати жіночий капсульний гардероб 40 років, з яким ви завжди будете впевнені у завтрашньому дні та без проблем будете збирати стильні та практичні образи.

У різному віці капсула – це практично і зручно, тому ось список речей, з яких складається капсула:

 

Вільні штани

Обов'язково вибираємо штани з гарної якості. Вони можуть бути трохи вкороченими і повинні сидіти вільно. Краще вибирати нейтральні відтінки, щоб можна було скласти більше образів.

 

Лофери

Лофери – це найстильніша класика. Вони відмінно підійдуть під джинси, спідниці та штани.

 

Спідниця довжини міді

Це універсальний атрибут будь-якого гардеробу, адже він підійде і для свят, і для роботи. Не плутаємо її зі спідницею-олівцем. Це пряма, досить вільна спідниця довжини міді.

 

Джинси

Джинси радимо вибирати із середньою або високою посадкою, у темно-синьому кольорі. Вишивок, написів та страз краще уникати, адже вони не підходять для капсульного гардеробу.

 

Сорочка

Ви можете вибрати сорочку будь-якого кольору, головне, щоб вам було комфортно і вона була вільною. Оверсайз сорочка у світлих тонах добре освіжить ваш образ.

 

Джемпер / светр

Світлий, простий і без зайвих деталей ідеальний варіант джемпера для капсули в 40 років. Його можна одягнути і на зустріч з подругами, і на роботу.

 

Пальто

Вдалим вибором буде структуроване пальто з середньою довжиною і яке добре тримає форму.

 

Всі ці речі допоможуть вашій капсулі стати більш практичною, і вони легко поєднуються між собою. А щоб скласти ідеальну капсулу, звертайтеся до нашої команди стилістів. Ми завжди готові допомогти вам знайти свій стиль та скласти гардероб.

Instagram
@lenkinma
Instagram