Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Топ 4 способи привести свій гардероб до ладу

(20.06.2022)

ТОП 4 СПОСОБИ ПРИВЕСТИ СВІЙ ГАРДЕРОБ ДО ЛАДУ

 

Шопінг та формування гардеробу стали буденністю та повсякденною частиною нашого життя. Але навіть така поширеність не позбавляє проблем, пов'язаних з ними. Рідко коли можна побачити людину, яка не буде стояти збентежена перед шафою, що ж одягнути або просто з думками, що чогось у цьому гардеробі бракує. У цій статті ми зібрали 5 ефективних способів та порад, які сформував персональний стиліст. Вони допоможуть вам розібратися зі своїм гардеробом, зроблять його організованим і впорядкованим. І головне – універсальним.

 

1

Речі в гардеробі повинні бути актуальними та активно носитися, інакше – ви просто засмічує свій особистий простір. Тому перший спосіб зробити ваш гардероб практичним – викинути всі старі речі, які не носяться, відкладені на випадки із серії “коли схудну” або подібне. Старі речі можуть викликати ностальгію або навіть бути улюбленими, але якщо все, що вас приваблює – сентиментальні почуття, то впорайтеся з ними і викиньте або віддайте ці речі. Незабаром, вашими коханими можуть стати інші елементи одягу, які підберете ви або особистий стиліст, але вони будуть носитися. Відкрийте гардероб, переміряйте всі речі звідти та винесіть рішення. Чи я носитиму цю річ? Чи поєднується вона з моїм стилем? Чи достатньо вона гарна? Якщо відповіді – ні, ви самі знаєте, що варто зробити. Звільняйте свій простір для чогось нового та дозвольте цьому новому увійти у ваше життя.

 

2

Річ може бути відносно новою, але при цьому все одно втратити свій зовнішній вигляд, бути порваною або безнадійно забрудненою. Тому відкладіть окремо всі речі, які ви періодично носите і які при цьому не втратили своєї первісної краси. Якщо річ не підходить під ці категорії, то, на жаль, вона вже втратила актуальність і варто замислитися з приводу її доцільності у вашому гардеробі. Оцінюйте річ так, ніби ви зараз у магазині. Купили б ви її у такому стані? А якщо боїтеся викидати, то нагадуйте собі про те, що купити нову річ, але без дефектів набагато красивіше, ніж ходити в зіпсованій.

 

3

Одна з важливих умов створення якісного гардеробу – розуміння, що у ньому є, а чого немає. Іншими словами, упорядкованість. Цікавим способом виконання цієї умови є складання списку. Складіть список із усіх речей, що у вас є за категоріями: спідниці, кофти, футболки, штани та інше. Так ви зможете зрозуміти, скільки всього у вас є. А поруч біля кожної категорії впишіть те, чого не вистачає, що ви хотіли б ще бачити в себе. Тепер, коли у вас є чітке розуміння та список – проаналізуйте його як справжній персональний стиліст. Вам варто обдумати те, які речі з цього гардеробу як можуть поєднуватися, придумати нові модні lookи, а також як можна доповнити і освіжити ці образи - може вам потрібна нова сумка або аксесуар. Надалі це допоможе вам у всьому процесі шопінгу, адже ви знатимете, яка річ поєднується, а яка річ – ні. Адже будь-яка куплена річ має бути не лише красивою, а й доречною. Подумки уявляйте у себе в голові образи того, як ви могли б комбінувати старе з новим і тільки тоді купуйте (або ні).

 

4

Для складання образу завжди будуть потрібні базові речі, тому їх має бути більшість у вашому гардеробі. Базові речі - це основа, на яку будуть нанизуватись інші елементи одягу або аксесуари. Універсальний гардероб означає, що більшість елементів легко з'єднати між собою. Купуйте кілька базових речей, може, і недорогих, але які будуть пасувати до всього: майки, футболки, водолазки, пояси, світшоти, однокольорові джинси або штани. Особистий стиліст завжди представляє гардероб у вигляді діаграми. 60% з неї – базові речі, 10% – модні речі, які з часом втратить свою трендовість та 30% – речі під ситуацію: спортивні, для вечірки чи роботи.

Головне - завжди пам'ятати, що речі - це не тільки речі, але і ваш стиль або презентація в навколишньому середовищі, а також гроші, час та сили. Правильний гардероб не дасть вам бути у фрустрації та діяти як справжній персональний стиліст. Важливо правильно ставитися до одягу, зберігати та носити його акуратно, мати розуміння, що правда потрібно, а що варто відкласти у далеку скриньку.

Якщо гардероб залишає вас збентеженим, ви не знаєте, з чого почати його розбір або покупку нових речей, то ви завжди можете звернутися до нас. Команда професійних стилістів дозволить вам подивитись речі свіжим поглядом, а також зрозуміти, що вам заважає бути стильною і впевненою в собі людиною. Із задоволенням допоможемо вам на шляху до нового життя!

Instagram
@lenkinma
Instagram