Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Як правильно організувати свій гардероб?

(21.06.2022)

Як правильно організувати власний гардероб?

Сортування шафи завжди було нелегким завданням. І для цього наші стилісти склали кілька трюків, щоб упорядкувати Ваш гардероб. Але й найважливіше – зуміємо зберегти його організованим довше. Отже, майте на увазі:

 

1. Ревізія гардеробу

Зазвичай ми робимо це двічі на рік. Але настав час скористатися перевагами! Напевно, у Вас знайдуться предмети, про які Ви забули. Перше, що потрібно з ними зробити – це продати, віддати чи пожертвувати. Позбавляємося старих і непотрібних речей!

 

2. Додайте в гардероб коробки, корзини та органайзери.

Ви отримаєте велике задоволення від того, що оснастите Вашу шафу такими аксесуарами. Вони збільшать Вам простір, і Ви завжди знатимете, де і що варто – це допоможе заощадити час.

 

3. Навчіться згортати

Такий метод допоможе Вам забезпечити порядок і ви матимете аксесуар чи річ у полі зору. Виконувати цей трюк можна з ременями, сезонним одягом, шарфами або спідньою білизною.

 

4. Сортування одягу

Організація одягу за висотою дуже зручний метод. Адже так Ви зможете розмістити в одній частині шафи коробки з сезонними речами. Наприклад, з одного боку висітимуть сорочки, кофти, а з іншого сукні і плащі. Деяким людям вдається сортувати речі за кольорами, але це для тих, хто знає, що і для яких випадків вони мають. Прекрасною ідеєю буде зберігати святкове вбрання окремо.

 

5. Організуйте свої аксесуари

Зараз в асортименті є багато органайзерів для прикрас, вони створені не просто так! Адже Ви завжди знатимете де зберігаються Ваші каблучки або браслети. Це чудово може заощадити Вам час вранці!

 

Для організації гардеробу найкраще скористатися послугами стиліста. Адже з ним Ви можете зробити повний розбір гардеробу – позбудеться непотрібних речей та скласти максимальну кількість образів із речами з вашої шафи. Так у Вас будуть готові аутфіти та вільне місце для новинок.

Instagram
@lenkinma
Instagram