Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Базовий гардероб для вагітних

Jamal Hoffman
(29.06.2022)

Базовий гардероб для вагітних

Вагітність для жінки – чудовий період, коли все тіло трансформується, гормони плещуть, а життя набуває нових фарб. Але найчастіше буває так, що під вагою нових звершень жінки перестають підбирати модні образи та виглядати стильно. Але ми вважаємо, що такий важливий період у житті повинен доповнюватися не менш красивими образами і підкреслювати всі краси вагітності.

Часто під час вагітності виникають проблеми через те, що багато речей на полицях магазинів не припускають наявності живота, а речі у спеціальних магазинах для вагітних виглядають жахливо. І тоді починається пошук вирішення проблеми: або обмежуватися великими розмірами у звичайних магазинах, або ж вибирати з мізерного асортименту речей спеціально для вагітних.

Такий гардероб повинен бути базовим, щоб усі його речі успішно комбінувалися між собою, і не потрібно ніяких додаткових покупок, а також тому, що базові речі легко підлаштувати під зміни у фігурі, вони універсальні. Мінімалістичний крій на час вагітності – найкращий вибір, а експериментувати найкраще у поєднанні кольорів. Яскраві відтінки та кольори підкреслять чарівність цього періоду вашого життя!

Оверсайз речі модні та актуальні для дівчат у будь-який час, але для вагітних – це справжній порятунок. Адже такий одяг не піде в сміттєвий бак відразу після пологів, а може бути використаний і потім. Також, оверсайз одяг максимально універсальний. Але не варто надмірно захоплюватися лише такими моделями, адже якщо всі елементи в образі великі, то можна візуально себе збільшити. Краще знаходити комбінації - оверсайз кофта і штани, що облягають, або ремінь, що виділяється.

Вагітність вже давно стала звичайним періодом для жінок, тому не варто соромитися і ховати живіт. Навпаки, покажіть, що ваше тіло трансформується, а живіт заокруглюється. Навчіться почуватися комфортно в такому амплуа, адже ви вагітні і повинні радіти цьому. Облягаючі речі не повинні перетягувати або тиснути на ваш живіт, щоб не викликати дискомфорту. Також, враховуйте, що ваші обсяги збільшуються, тому на перших триместрах беріть речі на виріст, щоб потім вони стали облягаючими. Найкраще брати речі з тканини трохи щільніше, ніж зазвичай.

Кардиган - універсальний елемент верхнього одягу, який також підходить і для вагітних. Будь-які матеріали, будь-яка довжина – на ваш вибір, головне, що хоч би який був ваш вибір – все одно кардиган доповнить образ і покаже фігуру у вигідному світлі. Поєднувати можна абсолютно з будь-чим, головне – не переборщувати з деталями та елементами, багатошаровість теж гарна в міру. Не варто перетворюватися на колобка.

Підібрати взуття для жінки у положенні – складне завдання. Ноги набрякають, а живіт заважає нахилятися. Тому віддаємо перевагу будь-якому взуттю, яке якісно зафіксує стопу, буде зручним (бажано без шнурівки). За взуттям краще йти по обіді, коли стопи максимально набрякли. Так ви зможете знайти ідеальну пару та ходити в ній усю вагітність.

Віддаємо перевагу дихаючій тканині та еластичним матеріалам.

Виходіть з гідністю вагітність, показуючи, що ваш стан - прекрасний перехідний період до нового етапу життя, а не покарання. Підбирайте стильні образи та підкреслюйте свою індивідуальність.

А якщо ви хочете, щоб вам допомогли скласти правильний гардероб на час вагітності, допомогли і показали, як бути стильним навіть маючи животик, що росте, то звертайтеся до нас. Наша команда стилістів допоможе вам виразити індивідуальність через зовнішній вигляд та підберемо правильний зручний одяг.

Instagram
@lenkinma
Instagram