Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Одяг для жінок після 40 років

Jamal Hoffman
(05.07.2022)

Одяг для жінок після 40 років

Стильний одяг для жінок після 40 років та його підбір – ціле мистецтво. Молодість дозволяє знаходитися у пошуку себе, пробувати різні варіанти та не турбуватися про деякі речі. Але в такому пристойному віці жінці варто мати сформований та стильний образ.

Не варто ховати своє тіло та зміни в ньому за безформним та недоречним одягом, покажіть свою фігуру, підбираючи стиль під свою фігуру. Привертайте до себе увагу та показуйте свої найкращі сторони, використовуючи кілька правил:

● Не використовуйте речі чорного кольору в образі. Так, це універсальний колір, він стрункішає, але стильний одяг для жінок після 40 років не повинен старити свою власницю. А чорний ще як старить! Замість нього можна використовувати інші темні кольори, такі як коричневий, сірий, синій та їхні відтінки.

● Світлі кольори у вашому образі, навпаки, повинні бути постійно, щоб візуально освіжати його.

● Більше уваги приділяйте якості того, що ви носите. Якісні тканини, прикраси додадуть елегантності та зовнішньої впевненості, статності.

Виберіть стиль спеціально для себе, відкинувши химерні та провокаційні варіанти.

 

Класичний

Класика завжди в моді, вона йде всім, особливо бізнес-леді або жінкам, які працюють в офісі. Класичний стиль передбачає елегантність, таку властиву статним жінкам. Вибирайте кардигани, штани класичного крою (а також прямі або зі стрілками), спідниці-олівці. Використовуйте прості, але класичні принти, вони допоможуть вам не виглядати надто суворо.

Вибирайте мінімалістичність в образах, не поєднуйте різні стилі в собі, а також будьте доглянутими у своєму зовнішньому вигляді.

 

Повсякденний

Повсякденний стиль теж доречний для жінок після сорока, але варто пам'ятати, що повсякденність у цьому випадку не передбачає недбалості та розхлябаності. Джинси синіх чи сірих кольорів, прямі чи звужені – нам чудово підійдуть. Не варто вибирати кофти з капюшонами, які виглядають недоречно на жінці у такому віці. Використовуйте у цьому стилі різноманітність тканин, контрастів та кольорів. Джинси відмінно підійдуть до сорочки, футболки або будь-якого іншого верху.

 

Вечірній

Відмінно підійде для вечері у ресторані або світських заходів. Варто вибирати елегантні сукні в підлогу або середньої довжини. Допоможе створити одночасно і сексуальне, і елегантне вбрання варіант сукні з відкритою спиною. Придивіться до сукні-русалки, яка вже довго не виходить із моди. Уникайте принтів, вони створять вам неправильний і недоречний образ.

Стильний одяг для жінок після 40 років – існує, тому вибирайте для себе все найкраще та будьте королевою кожного заходу. Також до ваших послуг наша команда стилістів. Ми зможемо швидко допомогти вам у створенні унікальних образів, індивідуально для кожної.

Instagram
@lenkinma
Instagram