Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Поради для гардеробу у відпустку

Jamal Hoffman
(04.07.2022)

Поради для гардеробу у відпустку

Будь-яка дівчина любить відпочивати на морі, а також гарно одягатися. Як поєднати ці 2 речі так, щоб не взяти з собою в подорож всю шафу, але й не ходити в тому самому? Саме про це буде йти мова у цій статті. Тут ми розповімо, як скласти правильний капсульний гардероб у відпустку.

Капсульний гардероб на морі повинен продумуватись заздалегідь з урахуванням деяких порад. Зрозумійте, що сенс капсули полягає в тому, що більшість речей звідти поєднуються між собою, дозволяючи створювати нові образи. Це дозволить мати невелику кількість речей, які ви точно одягнете під час відпустки.

Перед поїздкою подумайте про нагальні питання: яка погода у місці відпочинку та які заходи ви передбачаєте під час відпустки. Перше дозволить зрозуміти, які теплоти мають бути речі, а друге – не дасть забути взяти щось, адже для спортивного залу підійде спеціальна форма, для театру – сукня, а для церкви та екскурсії – щось, що закриває коліно.

В більшості випадків, ви будете виїжджати з іншого клімату в тепліший і вологіший. Тому для поїздки або польоту постарайтеся знайти речі, які не дали б вам замерзнути в домашньому регіоні, але також знадобилися під час відпустки. Якщо погода приблизно однакова і там, і там, то сміливо надягайте на себе найважчі та об'ємні речі, що входять у капсульний гардероб у відпустку. Так ви заощадите собі місце у валізі.

Об'ємні капелюхи краще відразу одягати на себе, щоб позбавити себе зайвого вантажу в валізі.

Неодмінно подумайте про те, в чому ви дійдете до пляжу. Не варто думати, що "Плаватиму в купальнику, дійду в ньому ж", адже це потім зіграє з вами в злий жарт. Виберіть собі вільну сукню або просто річ, яка легко знімалася б, вона ідеально підійде на роль прогулянки до пляжу і назад. Цей одяг можна також використовувати і в інших ситуаціях, але просякнувшись сіллю і кремом, навряд чи, вона стане привабливою для вас.

Капсульний гардероб на морі повинен обов'язково включати в себе сорочку. Ні, ви що, не ту саму білу офісну! Беремо легку і вільну сорочку для того, щоб не обгоріти і використовувати як накидку.

Спідниці та сукні – обов'язково знадобляться. Спідниці дають різноманітність, адже їх можна комбінувати по-різному, але й від сукні також не відмовляємося. Враховуйте, що на відпочинку не хочеться витрачати багато часу на прасування, вдягання сукні і таке інше. Найкращою сукнею стане та, що буде з максимально легкого та універсального матеріалу.

Подумайте про поєднання кольорів, щоб не бути папугою, але й не ходити завжди в одних відтінках. Досить базових речей плюс речі для розставлення акцентів в образах – ідеальний варіант. Базові комбінуються між собою та доповнюються яскравими акцентними.

Користуйтеся цими порадами та зберіть собі ідеальний капсульний гардероб на море. А якщо ви хочете зробити цей процес швидшим та якіснішим, то подумайте про послуги стиліста. Наша команда завжди готова зробити вас більш стильними, враховуючи індивідуальні особливості!

Instagram
@lenkinma
Instagram