Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Як обрати свій стиль в одязі

Jamal Hoffman
(04.07.2022)

Як вибрати свій стиль в одязі

Смаки кожної дівчини – індивідуальні, але у всіх спільним є бажання виглядати красиво і стильно. Не варто постійно стежити за модою, підлаштовуватися під щось чи когось, аби бути краще. Необхідно вивудити свій стиль, що підходить саме вам. Для цього необхідно дотримуватися порад, які ми покажемо у цій статті.

 

► Дослухайтеся до свого внутрішнього смаку

Стиль не має значення, якщо особисто вам не подобається те, як ви виглядаєте чи вам некомфортно у тому, що ви носите. Ваш одяг повинен робити вас впевненіше та поєднуватися з способом життя, віком, зовнішністю та професією. Чи то класичний строгий стиль чи романтичні сукні – визначтеся зі стилем і будьте кращими для самої себе.

 

► Підлаштовуємось під свій тип фігури

Зіпсувати фігуру невідповідним підбором одягу - дуже легко, тому варто лише один раз правильно визначити тип фігури і дотримуватися порад для неї. Так ви зможете показати переваги своїх об'ємів та приховати недоліки.

Прямокутник. Плечі, стегна та талія – однакової ширини. Не використовуйте облягаючі або мішкуваті речі, моделі, які повторюють силует – ваш вибір.

Груша. Яскраво виражена талія та відносно широкі стегна. Вибираємо одяг, який зовні звузить стегна і збільшить плечі.

Зворотній трикутник. Плечі ширші, ніж стегна. Обов'язково збільшуємо об'єм у стегнах за допомогою спідниць або суконь.

Пісочний годинник. Плечі та стегна однакові, а талія виразно менша. Ідеальна фігура, на думку багатьох, просто підбирайте одяг зі смаком – і все!

Яблуко. Талія набагато більше, ніж плечі та стегна. Вибираємо не масивний одяг, вертикальні лінії в одязі.

 

► Барвотип

Колірна гама також важлива у підборі одягу. Підбір потрібних кольорів залежить від барвотипу, всього їх 4. "Весна" - світла бліда шкіра, світле або мідне волосся, сіро-зелене або карі очі. Такому барвотипу підійдуть відтінки зеленого, персикового, жовтого чи бежевого... "Літо" – бліда шкіра холодного відтінку, світло-русяве або каштанове волосся, сірі чи блакитні очі. Цьому барвотипу підходять блакитні, бузкові, сірі та вишневі відтінки… “Осінь” – шкіра золотистого кольору, золоте чи каштанове волосся, карі чи сірі очі. Підійдуть будь-які осінні кольори, такі як золотистий, бронзовий, червоний та інші. "Зима" - шкіра з блакитним відтінком, темне або навіть чорне волосся, темно-карі або сині очі. Підійдуть ахроматичні кольори, блакитні та сині відтінки, бордовий тощо.

 

► Мода

У будь-якому випадку варто стежити за модою. Але не обов'язково сліпо скуповувати модні речі, вони не обов'язково підійдуть вам. Таке стеження допоможе знайти щось нове для себе, підкреслити цікаві деталі та знайти нове застосування наявних речей.

 

► Експерименти

Стиль неможливо знайти без експериментів, тому сміливо спробуйте використати нові речі, зачіски та інше. Цей досвід допоможе у формуванні чіткого стилю.

 

► Поєднання речей

Поєднуйте речі вміло, щоб доповнювати їх одне одним. Не поєднуйте холодні та теплі відтінки в образі, не використовуйте більше 3 кольорів, базові речі – ваш коник.

 

Всі ці поради разом допоможуть знайти власний стиль для вас. Якщо ви хочете розібратися у своїй зовнішності та фігурі, а також розробити індивідуальний стиль, то звертайтеся до нас. Думка стилістів та їхній професійний погляд допоможуть швидко та якісно створити свій гардероб.

Instagram
@lenkinma
Instagram