Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Як правильно зібрати капсульний гардероб для жінок 30 років?

Jamal Hoffman
(06.07.2022)

Як правильно зібрати капсульний гардероб для жінок 30 років?

Нинішні дівчата 30 років із захопленням підтримують тренд на розумне споживання речей та мріють із мінімуму речей скласти капсульний гардероб. Якщо все досить продумано та організовано, то всі речі ідеально доповнюватимуть одна одну. Така капсула стає універсальною у всіх сезонах та в будь-яких ситуаціях.

 

 

Основні засади складання

Базові речі можуть рятувати в різних ситуаціях, і особливо, коли ви хочете виглядати бездоганно і це бажання домінує над справжнім вмістом шафи. А для того, щоб ваші речі відповідали вашим бажанням, потрібно дотримуватись кількох правил:

►Визначаємося з призначенням речей.

Для стильної жінки відправною точкою повинні стати основні інтереси та потреби. Одяг повинен забезпечувати комфорт протягом робочого дня, відповідати дрес-коду, підходити для походів до театру, побачень, навчання тощо.

 

►Вибираємо домінуючу кольорову гаму.

Спосіб поєднувати різні речі та отримувати на виході ідеальну капсулу дає колірна гармонія. Якщо ж у вашому гардеробі широкий спектр кольорів, це не дозволить комбінувати окремі речі між собою.

►Бюджетні можливості

Існує одяг, в який варто вкладатися, але є і такий, що на його покупку вистачить невеликої суми. Наприклад: піджак із тонкого кашеміру – це не бюджетне придбання, але дуже практичне. Він добре зігріє в холоди, а заразом буде гарно виглядати. А ось білу сорочку та блакитні джинси можна знайти і за розумними цінами.

 

►Не обмежуйтеся лише білими футболками та джинсами.

Для того, щоб база не приїдала, необхідно її урізноманітнити. І до цього списку мають входити не лише білі футболки та джинси. Урізноманітнити базу можна бавовняними сорочками, шовковими блузками, сукнями з натуральних тканин простого крою, льняними шортами. Найважливіше, щоб речі були в мінімалістичному стилі та змогли потоваришувати один з одним. І тоді нові комбінації можуть стати окрасою кожного дня.

 

Такий гардероб може сформувати будь-яка дівчина. Але щоб не впустити деталей і створити ідеальний гардероб звертайтеся до наших професійних стилістів. Ми проведемо розбір гардеробу та створимо для вас капсулу мрії!

Instagram
@lenkinma
Instagram