Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Як скласти капсульний гардероб дівчині

Jamal Hoffman
(05.07.2022)

Як скласти капсульний гардероб дівчині

Складати красиві та стильні образи щодня – мрія багатьох дівчат. Але це можливо лише за умови якісно та універсально складеного гардеробу. Якщо вам не вистачає речей або полиці ломляться від непотрібних - терміново переберіть свою шафу і зробіть її капсульною.

Ваш капсульний гардероб допоможе навчитися керувати набором наявних речей, кольорів, моделей та стилів. З таким підходом до своїх речей ви назавжди забудете про проблему: "У мене багато речей, але все ще нема чого надіти".

Як же скласти капсульний гардероб

Спочатку варто перевірити та перебрати вже існуючі речі, тому переглядаємо кожну річ і визначаємо за категоріями: старі, неактуальні чи рвані речі – одразу ж йдуть на смітник, ті, що просто не подобаються чи малі – можна перешити чи віддати комусь, інші придатні до роботи з ними.

Для продовження та складання образів необхідно зрозуміти свою індивідуальність. Вона ховається у способі життя, типі фігури, барвотипу зовнішності та особистих цілях. За допомогою цього аналізу ви зрозумієте, які речі підійдуть саме вашій зовнішності, залишиться тільки знайти такі, які сподобалися.

 

Основа

З решти речей 100% будуть саме ті, які ви носите щодня і вважаєте улюбленими. Саме по них можна зрозуміти, який стиль прийнятний для вас найбільше, яким кольорам віддаєте перевагу, які цінності саме у вас в одязі. Це допоможе знайти речі, які ви правда носитимете і які б поєднувалися з вашою основою. Це допоможе створити по-справжньому капсульний гардероб та визначити майбутній напрямок.

 

 

►Базові речі

Базові речі є універсальними для будь-якого стилю і, по суті, не дають великих акцентів в образі. На те вони й базові. Ці елементи одягу незамінні для капсульного гардеробу, адже поєднують у собі красу та базовість.

 

 

►Взуття

Дуже важливо мати у себе взуття, яке підходить під спосіб життя. Навряд чи у спортзал ви одягнете туфлі, а в офіс – кеди. Тому для взуття існує 2 ключові фактори: зручність щодо вашого способу життя, та й краса.

 

►Розширюємо основу

Ваших головних речей вочевидь не вистачить для реалізації всіх необхідних образів. Докупіть те, чого не вистачає: спідниці, джинси, блузки і таке інше. Щоб все було, додайте недостатнє в список для покупок.

Додайте до капсульного гардеробу акцентні речі. Не тільки в базових ходити! Яскраві речі, що доповнюють гардероб як окремо, так і в комплекти – чудово впишуться у загальну систему.

 

 

►Аксесуари

Не гидуйте наявністю аксесуарів, починаючи з сережок і підвісок і закінчуючи портупеями. Об'єднуйте образи з різними аксесуарами та отримайте різні за характером елементи.

Експериментуйте та отримайте безліч нових образів з одного.

Дотримуйтесь цих правил, складіть свій ідеальний гардероб і радійте нововведенням! Для того, щоб швидше та якісніше розібратися з капсульним гардеробом, використовуйте послуги стилістів. Наша команда стилістів допоможе вам виразити всю свою індивідуальність у зовнішньому вигляді.

Instagram
@lenkinma
Instagram