Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Як вибрати і з чим носити плісировану спідницю?

Jamal Hoffman
(13.07.2022)

Як вибрати і з чим носити плісировану спідницю

Ви не замислювалися про те, що плісирована спідниця все ще модна? У ній ходили ще наші матері, але при цьому пліссі ми бачили на всіх популярних блогерах та представниках моди. А може, вона зовсім не в моді? Ніяк ні! У цій статті ви можете побачити з чим носити спідницю пліссе?

Ви можете використовувати будь-яку форму для інтерпретації спідниць. Стилістичні прийоми допоможуть вам у цій справі. Поєднання з модними речами оверсайзу та крутими кросівками може бути дуже доречним. Так що ви можете купити якісну, красиву та зручну плісировану спідницю одного разу тільки з урахуванням пропорцій та аксесуарів. І так само із сезону в сезон робити модні комплекти з нею.

Для того, щоб створити стильний образ у стилі «прованс», можна використовувати плісировану спідницю, яка має безліч варіантів. Комбінація плісированої спідниці з практично будь-яким верхом та високими підборами буде виглядати бездоганно.

Є кілька секретів про те, як правильно підібрати плісировану спідницю.

І справді, у цьому є частка правди: плісирована спідниця має «вимоги» до стегон. Але навіть якщо ваша лінія стегон і талія не є ідеальною формою, це ще ні про що вас не говорить. Просто вам слід уважніше підходити до вибору моделі та тканин для спідниці пліссе.

У будь-якому випадку найкращий варіант для будь-якого типу фігури - це спідниця пліссе з досить великим клешем з легкої тканини.

Якщо ж вам є, чого боятися або ви хочете одягнути максимально жіночний образ, то використовуйте модель сонце і мінімальну складку в районі живота.

Для того, щоб виглядати модно, вам варто вибирати довгі моделі спідниць пліссе. Якщо ви любите міні, то шукайте такі довгі спідниці, які були б пошиті з еко-шкіри.

Ви маєте модельну фігуру і вам хочеться підкреслити це? У вас є можливість вибрати вузькі моделі спідниць пліссе і відразу стати грецькою богинею.

Головна ідея для тих, хто вважає спідницю пліссе недоречною та думає про те, що вона йому не йде, – це регулювати видиму частину стегна. Одягнувши довгий пуловер або бомбер, ви отримаєте можливість приховати свої боки.

Найуніверсальніший і стильний варіант спідниці плісе – це міді колір металік. Вона може бути одягнена вдень або ввечері з блузою та підборами. Це буде чудовим образом. Ну а щоб не замислюватися про те, як правильно скомбінувати речі та що краще одягнути – звертайтесь до нашої команди стилістів і ми із задоволенням вам допоможемо!

Instagram
@lenkinma
Instagram