Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

З чим носити спідницю міді: поєднання

Jamal Hoffman
(20.07.2022)

З чим носити спідницю міді: поєднання

Зручна та практична спідниця довжини міді універсальна, проста у використанні, легко поєднується з багатьма речами. Це найкраща альтернатива у розрізі спідниць. У цій статті ми запропонуємо вам найстильніші поєднання та прийоми, які допоможуть легко використати таку річ у гардеробі.

Міді-спідниця + сорочка

Обов'язково має бути вільною і розслабленою, немов вийшла з гардеробу молодої людини. Якщо ви хочете використовувати трохи розширену донизу спідницю, найкраще заправити в неї або зав'язати в недбалий вузол сорочку. З прямими спідницями поєднувати сорочку набагато легше.

Міді-спідниця + блейзер

Підніміть або підгорніть рукави і носіть їх навстіж поверх заправленого в спідницю топа. Або носіть їх навстіж зі шкіряним ременем навколо талії. Не варто вибирати занадто тонкий ремінь, щоб він не загубився в щільному матеріалі жакета.

Міді-спідниця + светр

Зручний і щільний трикотажний светр, який має oversize розмір. У таких речах, як тонкі водолазки та джемпери, немає жодної фактури, тому вони виглядають дуже просто. При необхідності підкреслювати жіночі форми і демонструвати лінію живота, заправте в пояс куточок светра або надягніть ремінь поверх. При необхідності комфортно і спокійно виглядати, забудьте про пропорції. Сміливо носіть навипуск.

Міді-спідниця + футболка

Ще кілька прикладів, які були вкрадені із чоловічого гардеробу. Як вибрати футболку? У звичайному чоловічому магазині або традиційно жіночому, беріть одяг на пару розмірів більше вашого. Для посилення відчуття крихкості використовуйте контрастний прийом: заправте футболку в спідницю і підверніть рукави на пару обертів. Це завжди виглядає дуже красиво.

Міді-спідниця + косуха

Підійде тим, хто хоче трохи похуліганити та спробувати змішаний стиль. Доповнивши образ не звичайним кардиганом, а зухвалою косухою. Можна одягнути будь-що – від топіка до улюбленої футболки та джемпера. Незвичайна різноманітність взуття для цих образів теж вражає: від черевиків та конверсів до вишуканого взуття на підборах.

Універсальна спідниця міді і способи її носіння допоможуть вам переглянути образи, що давно набридли. А якщо ви хочете повністю перетворити себе та свій імідж, то ви завжди можете звернутися до нашої команди професійних стилістів. Вони швидко наведуть порядок у житті та гардеробі.

Instagram
@lenkinma
Instagram