Стиліст-іміджмейкер Stilists
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Поради стиліста: з чим носити сорочку оверсайз

Jamal Hoffman
(18.07.2022)

Поради стиліста: з чим носити сорочку оверсайз

Стиль оверсайз вже багато сезонів утримує свої позиції в топі. З кожним роком людей, які використовують оверсайз, все більше і більше. Найпопулярнішою та універсальною річчю зі стилю оверсайз стала – сорочка. Такий фасон забезпечує вам максимально вільну та легку посадку на фігурі.

Кому ж підійдуть сорочки оверсайз?

Це на 100% універсальна річ. Вони шикарно виглядають як на струнких, так і на повних дівчатах. У струнких дівчат вони підкреслюють їхню крихкість, а повним зможе приховати всі місця, які їм не подобаються і додадуть легкості в образ. Головне не вибирати дуже об'ємну сорочку, оскільки це зможе збільшити силует. Але якщо ви досить мініатюрна, радимо доповнити такий образ ременем чи поясом.

Біла сорочка оверсайз - універсальне рішення. Вона може комбінуватися з будь-яким низом і буде доречна в будь-якому місці та будь-якому віці. Така сорочка може стати і частиною ділового аутфіту, і романтичного.

З чим носити сорочку оверсайз?

Як ми вже писали, це досить практична річ, до якої можна підібрати практично будь-який низ. Але ми підготували для вас кілька образів, і вам сподобався ви зможете повторити.

● Найбільш простий варіант: скомбінувати її з джинсами. Сорочку можна одягнути навипуск або заправити, виходячи від того, наскільки вам зручно. Джинси потрібно підібрати по фігурі, щоб так аутфіт виглядав виграшно. Якщо ви зробите все правильно, то у вас вийде комфортний і стильний лук.

● Ще одна виграшна комбінація – плісирована спідниця з унікальним забарвленням та біла сорочка. Її заправити за пояс або зав'язати підлогу на вузол.

● Якщо ви хочете більш стриманий образ, візьміть спідницю-олівець і додайте до неї оверсайз сорочку, тільки не надто довгу. Враховуйте їх пропорції, і тоді вам вдасться створити ідеальний образ на роботу або діловий обід.

●Ну і якщо ви хочете більше оригінальності, зверніть увагу на цей образ. Одягти її задом наперед. Так ви витончено привідкриєте спину, і зможете стати прикладом для наслідування, адже не часто можна побачити такий креативний вибір носіння сорочки.

Використовуючи ці поради, ви зможете легко комбінувати свій лук. А щоб ще більше спростити собі життя, передайте цю роботу нашим професійним стилістам. Ми допоможемо вам з розбором гардеробу та складемо повноцінні луки, в яких ви зможете піти куди завгодно.

Instagram
@lenkinma
Instagram